Drobečková navigace

Úvod > STALO SE... > LISTOPAD > Turnaj ve florbale

TURNAJ VE FLORBALE

Dne 21. 11. 2018 proběhlo obvodní kolo ve florbale dívek 6. a 7. tříd na Hagiboru. Naše dívky s velkým nasazením vybojovaly krásné 3. místo. První zápas se ZŠ Petrovice děvčata vyhrála 3:0, další zápas s Hostýnskou skončil remízou 1:1 a nad ZŠ Břečťanova dívky opět vyhrály 2:1. Utkání s nejlepší školou ZŠ Nad Přehradou bylo velice napínavé. Osm minut děvčata držela stav 0:0, pak bohužel padl první gól. Dívky byly už unavené a nakonec prohrály 3:0. Ale zápas to byl moc hezký. Poslední souboj se ZŠ Eden byl velmi vyrovnaný, ale bohužel poslední minutu před koncem dívky dostaly jeden gól a prohrály 0:1.

Za reprezentaci a velkou bojovnost děkujeme a doufáme v další úspěchy našich děvčat z šestých a sedmých tříd.