Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Stalo se 2017/18 > BŘEZEN > Výlet do Bratislavy

VÝLET DO BRATISLAVY

bez názvu.png

Ve středu 14.3. se žáci 2.A a 5.B vydali na výlet do Bratislavy v rámci projektu “V jednom okamžiku na dvou místech“, který vznikl za podpory MČ Praha 10.

Přestože byl sraz u školy v brzkých ranních hodinách, všechny děti byly svěží a natěšené. K přepravě paní učitelky využily vlakové spojení společnosti RegioJet. Pro všechny zúčastněné byl servis ve voze Astra velkým zážitkem a s chutí využívali neomezenou konzumaci jablečného moštu a zábavného portálu.

Do Bratislavy vlak dorazil v 11.30 a před dětmi byly více než 3 hodiny procházky po historickém centru s výšlapem na Bratislavský hrad, odkud všichni obdivovali výhled na řeku Dunaj s mostem SNP, jehož vyhlídka vypadá jako UFO.

Během zpáteční cesty k nádraží děti utratily eurokapesné za suvenýry a rychlejší chůzí se přesunuly na vlakové nádraží, kde čekaly na příjezd vlaku. Během zpáteční cesty pracovaly na zážitkovém deníku, do kterého měly připravené pracovní listy k tématu výletu.

Všichni se domů vraceli plni zážitků a překvapeni, že v Bratislavě není tolik turistů jako v Praze a nemuseli se tak prodírat davy lidí

b.png

Menu

titul1.png

 

21. 1. Běla

Zítra: Slavomír

Pohovorové hodiny

V pondělí 14.1.2019 se od 16:00 do 18:00 konají pohovorové hodiny pro třídy I.C, II.B, III.A a 6. - 9 ročník. V ostatních třídách proběhnou tripartitní schůzky dle rozpisu třídních učitelek.

Uzavření školního hřiště

Z důvodu rekonstrukce povrchu běžecké dráhy je od 3.12.2018 až do odvolání školní hřiště uzavřeno pro veškerou činnost.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Den otevřených dveří se uskuteční 5.3. 2019 od 13 do 17 hodin.

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. ročníku proběhne ve dnech 2. a 3.4. 2019 od 14 do 18 hodin.

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy umožňujeme přestup pouze dětem, které jsou naše spádové.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikovaného pedagoga 1.st., pedagoga s aprobací AJ-ČJ, M-F a vychovatele/vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1013971