Drobečková navigace

Úvod > STALO SE... > BŘEZEN > Výlet do Bratislavy

VÝLET DO BRATISLAVY

bez názvu.png

Ve středu 14.3. se žáci 2.A a 5.B vydali na výlet do Bratislavy v rámci projektu “V jednom okamžiku na dvou místech“, který vznikl za podpory MČ Praha 10.

Přestože byl sraz u školy v brzkých ranních hodinách, všechny děti byly svěží a natěšené. K přepravě paní učitelky využily vlakové spojení společnosti RegioJet. Pro všechny zúčastněné byl servis ve voze Astra velkým zážitkem a s chutí využívali neomezenou konzumaci jablečného moštu a zábavného portálu.

Do Bratislavy vlak dorazil v 11.30 a před dětmi byly více než 3 hodiny procházky po historickém centru s výšlapem na Bratislavský hrad, odkud všichni obdivovali výhled na řeku Dunaj s mostem SNP, jehož vyhlídka vypadá jako UFO.

Během zpáteční cesty k nádraží děti utratily eurokapesné za suvenýry a rychlejší chůzí se přesunuly na vlakové nádraží, kde čekaly na příjezd vlaku. Během zpáteční cesty pracovaly na zážitkovém deníku, do kterého měly připravené pracovní listy k tématu výletu.

Všichni se domů vraceli plni zážitků a překvapeni, že v Bratislavě není tolik turistů jako v Praze a nemuseli se tak prodírat davy lidí

b.png

Menu

titul1.png

 

27. 4. Jaroslav

Zítra: Vlastislav

Vyhlášení ředitelského volna

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 o předškolním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění vyhlašuji z organizačních a technických důvodů na dny 30.4.2018 a 7.5.2018 ředitelské volno. Mgr. Ivana Vaňková, ředitelka školy

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

944579