Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Stalo se 2017/18 > BŘEZEN > Výlet do Bratislavy

VÝLET DO BRATISLAVY

bez názvu.png

Ve středu 14.3. se žáci 2.A a 5.B vydali na výlet do Bratislavy v rámci projektu “V jednom okamžiku na dvou místech“, který vznikl za podpory MČ Praha 10.

Přestože byl sraz u školy v brzkých ranních hodinách, všechny děti byly svěží a natěšené. K přepravě paní učitelky využily vlakové spojení společnosti RegioJet. Pro všechny zúčastněné byl servis ve voze Astra velkým zážitkem a s chutí využívali neomezenou konzumaci jablečného moštu a zábavného portálu.

Do Bratislavy vlak dorazil v 11.30 a před dětmi byly více než 3 hodiny procházky po historickém centru s výšlapem na Bratislavský hrad, odkud všichni obdivovali výhled na řeku Dunaj s mostem SNP, jehož vyhlídka vypadá jako UFO.

Během zpáteční cesty k nádraží děti utratily eurokapesné za suvenýry a rychlejší chůzí se přesunuly na vlakové nádraží, kde čekaly na příjezd vlaku. Během zpáteční cesty pracovaly na zážitkovém deníku, do kterého měly připravené pracovní listy k tématu výletu.

Všichni se domů vraceli plni zážitků a překvapeni, že v Bratislavě není tolik turistů jako v Praze a nemuseli se tak prodírat davy lidí

b.png

Menu

Sablonytisk.png

 MAPII.png

17. 11. Mahulena, Den studentů

Zítra: Romana

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy nejsou možné žádné přestupy (ani pro školní rok 2019/2020).

Volná místa

Pro školní rok 2019/2020 hledáme kvalifikovaného pedagoga AJ a asistenta pedagoga. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1085415