Drobečková navigace

Úvod > Projekt MOJE STOPA

Projekt MOJE STOPA

INTELIGENTNÍ SOLÁRNÍ LAVIČKY

a[2].png

Příležitost smysluplnějšího trávení volného času dětí venku a rovněž v blízkosti školy. To jsou důvody, na základě kterých vypracoval Žákovský parlament ZŠ K. Čapka návrh na realizaci tzv. solární lavičky.

Co lavičky umí?

Nejenže jsou zajímavým designovým prvkem, který oživí veřejný prostor, ale nabízejí možnost připojení k Wifi, dobíjení mobilních telefonů nebo údaje o času, teplotě a kvalitě ovzduší v dané lokalitě atd. Díky lavičkám mohou žáci např. spolupracovat ve venkovních prostorách na školních projektech a jsou rovněž využitelným řešením i pro širší veřejnost.

Lavičky fungují na principu využití čistě solární energie v podobě solárního napájení, jedná se tedy o zcela nezávislý ekologický provoz.

Podpořte hlasováním návrh č. 6 v projektu Moje stopa - Inteligentní solární lavičky, navrhovaný žákovským parlamentem. Hlasování probíhá do 16. 4. do 17 hod.

 

Projekt Moje stopa[1].pptx

 

 

Menu

Sablonytisk.png

 MAPII.png

5. 12. Jitka

Zítra: Mikuláš

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy nejsou možné žádné přestupy (ani pro školní rok 2019/2020).

Volná místa

Pro školní rok 2019/2020 hledáme kvalifikovaného pedagoga AJ a asistenta pedagoga. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1088618