Drobečková navigace

Úvod > Projekt MOJE STOPA

Projekt MOJE STOPA

INTELIGENTNÍ SOLÁRNÍ LAVIČKY

a[2].png

Příležitost smysluplnějšího trávení volného času dětí venku a rovněž v blízkosti školy. To jsou důvody, na základě kterých vypracoval Žákovský parlament ZŠ K. Čapka návrh na realizaci tzv. solární lavičky.

Co lavičky umí?

Nejenže jsou zajímavým designovým prvkem, který oživí veřejný prostor, ale nabízejí možnost připojení k Wifi, dobíjení mobilních telefonů nebo údaje o času, teplotě a kvalitě ovzduší v dané lokalitě atd. Díky lavičkám mohou žáci např. spolupracovat ve venkovních prostorách na školních projektech a jsou rovněž využitelným řešením i pro širší veřejnost.

Lavičky fungují na principu využití čistě solární energie v podobě solárního napájení, jedná se tedy o zcela nezávislý ekologický provoz.

Podpořte hlasováním návrh č. 6 v projektu Moje stopa - Inteligentní solární lavičky, navrhovaný žákovským parlamentem. Hlasování probíhá do 16. 4. do 17 hod.

 

Projekt Moje stopa[1].pptx

 

 

Menu

titul1.png

 

27. 4. Jaroslav

Zítra: Vlastislav

Vyhlášení ředitelského volna

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 o předškolním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění vyhlašuji z organizačních a technických důvodů na dny 30.4.2018 a 7.5.2018 ředitelské volno. Mgr. Ivana Vaňková, ředitelka školy

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

944579