Drobečková navigace

Úvod > OLYMPIÁDY A SOUTĚŽE > ÚNOR > Turnaj v basketbale - chlapci

TURNAJ V BASKETBALE

 bez názvu.png

Dne 7. 2. 2018 proběhlo obvodní kolo v basketbale chlapců pro Prahu 10 na ZŠ Olešská.                                                                     Turnaj byl velmi napínavý. První zápas se ZŠ Eden jsme prohráli 2:5, druhý zápas s Jakutskou skončil také prohrou 2:6, třetí zápas se nám zadařilo a vyhráli jsme 5:0 a poslední zápas ve skupině nad ZŠ Bratří Jandusů byl pro nás opět vítězný 6:2.  Tím jsme si vybojovali druhé místo ve skupině a čekalo nás utkání se ZŠ Brigádníků o třetí místo. Zápas byl velmi dramatický. Nevýhodou pro nás bylo, že v týmu měli jednoho strašně vysokého basketbalistu, který byl velkým oříškem a všechny koše, až na jeden trestný, naházel on. V našem týmu se nejvíce prosadil Martin, který hodil dva trojbodové koše a tento zápas hrál naplno a s velkým nasazením. Při střílení trestných košů se Patrick strefil na oba hody, ale bohužel při jednom přešlápl a koš nám neuznali. Nakonec jsme prohráli 9:11 a kluci získali čtvrté místo. Smutek z prohry byl velký, ale myslím si, že vztah k basketbalu určitě kluci neztratili a budou chtít trénovat i nadále.

DSC08727.JPG DSC08728.JPG

Menu

titul1.png

 

22. 5. Emil

Zítra: Vladimír

Výsledky ankety ohledně přechodů před školou

Většina rodičů se přiklání k podání žádosti na MP ohledně stálého dohledu MP na přechodech před školou v dobe od 7:30 do 8:00. Bližší informace včetně vyhodnocení dotazníku najdete na iskole.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

951371