Drobečková navigace

Úvod > ISIC Školák

ISIC ve třech krocích pro školní rok 2018-2019 

Průkaz ISIC:        

  • mezinárodně uznávaný žákovský průkaz
  • umožňuje přístup k benefitům v ČR i zahraniční, možnost  levného cestovního pojištění, dotace bank, výhodný mobilní tarif apod.                      

                                        Benefity zde.

  •  cena pořízení 250 Kč (běžně 350 Kč) s prodlouženo platností na 5 let (běžně 1 rok), nelze žádat o prodloužení průkazu, lze opět vystavit nový průkaz po vypršení platností, lze vystavit duplikát - cena je 110 Kč
  1. krok = PŘIHLÁŠKA ke stažení na stránkách školy, dále k dispozici u třídního učitele, na požádání zašle papírovou podobu po žákovi, nutno vyplnit a vrátit zpět třídnímu učiteli do 30. září 2018       
  2. krok = FOTOGRAFIE nutno zaslat v elektronické podobě na adresu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeupyMZOEZlI0WsiAmBtxFW1QReydr-G2U8cQrdcuOZ-SzbZg/viewform

  • soubor musí obsahovat název, ten je složen z příjmení žáka a třídy

Informace k fotografii

Velikost: minimálně 300px na šířku, doporučená celková velikost minimálně 20 Kb. Správný poměr stran upravíme sami.

Rozvrh: barevná pasová fotografie, za snímku rozeznatelný nezakrytý obličej, za ním neutrální pozadí. Obličej musí být kompletní včetně vrchní části hlavy, neakceptují se v poslední době módní fotografie, na kterých chybí čelo a horní část hlavy.

Kvalita: dostatečná kvalita, bez kostiček, nerozmazaný, bez vodotisků a vzorů, v reálných barvách.

Zdroj: nelze užít fotografie z jiných průkazů. Bývají na nich vodotisky, bezpečnostní vzory a kvalita skenu je všeobecně špatná.

Aktuálnost: fotka musí odrážet aktuální podobu držitele karty. Oktaván tedy nemůže využít snímek z nástupu do první třídy, stejně tak učitel nemůže využít svůj černobílý portrét z roku 1948.

  1. krok = PLATBA cena nového průkazu ISIC Školák je 250 Kč (na 5 let), platbu zasílejte na účet SRPŠ 2000604233/2010, do poznámky nutno zapsat ISIC, příjmení a třídu žáka (v opačném případě budou platby vráceny zpět) nejpozději do 30. září 2018

Začátkem října pošle škola objednávku firmě GTSAlive, která zajišťuje vystavování průkazů. Objednávka bude zaslána pouze za žáky, které splní všechny 3 kroky do 30. září 2018. Pokud rodiče nestihnou tento termín, je nám líto, ale další možnost podání žádostí bude následující školní rok.

PŘIHLÁŠKA ke stažení:

Zadost ISIC Skolak 2018.pdf

 

 

Menu

Sablonytisk.png

 MAPII.png

5. 12. Jitka

Zítra: Mikuláš

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy nejsou možné žádné přestupy (ani pro školní rok 2019/2020).

Volná místa

Pro školní rok 2019/2020 hledáme kvalifikovaného pedagoga AJ a asistenta pedagoga. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1088622