Drobečková navigace

Úvod > ISIC Školák

ISIC ve třech krocích

 Průkaz ISIC - mezinárodně uznávaný žákovský průkaz

                  - umožňuje přístup k benefitům v ČR i zahraniční, možnost levného cestovního pojištění, dotace bank, výhodný mobilní tarif apod. Benefity zde. 

                   - cena pořízení 250 Kč (běžně 350 Kč) s prodlouženou platností na 5 let (běžně 1 rok), nelze žádat o prodloužení průkazu, lze opět vystavit nový průkaz po vypršení platností, lze vystavit duplikát -  cena je 110 Kč.     Platnost může být zkrácena - odchodem ze školy nebo přestupem do jiné školy.

1. krok = PŘIHLÁŠKA ke stažení zde, nutno vytisknout, vyplnit a vrátit zpět třídní učitelce do 30. listopadu 2017      

2. krok = FOTOGRAFIE  nutno zaslat v elektronické podobě na adresu:

https://drive.google.com/open?id=18E9jC8X_TM9l78EBQEyApP9DM-9GpBYdQQomf9qqe6U    soubor musí obsahovat název (ten je složen z příjmení a jména žáka a třídy)

Informace k fotografii

Velikost: minimálně 300px na šířku, doporučená celková velikost minimálně 20 Kb. Správný poměr stran upravíme sami.

Rozvržení: barevná pasová fotografie, za snímku rozeznatelný nezakrytý obličej, za ním neutrální pozadí. Obličej musí být kompletní včetně vrchní části hlavy, neakceptují se v poslední době módní fotografie, na kterých chybí čelo a horní část hlavy.

Kvalita: dostatečná kvalita, bez kostiček, nerozmazaný, bez vodotisků a vzorů, v reálných barvách.

Zdroj: nelze užít fotografie z jiných průkazů ani jejich scan. Bývají na nich vodotisky, bezpečnostní vzory a kvalita skenu je všeobecně špatná.

Aktuálnost: fotka musí odrážet aktuální podobu držitele karty. Osmák tedy nemůže využít snímek z nástupu do první třídy, stejně tak učitel nemůže využít svůj černobílý portrét z roku 1948.

3. krok = PLATBA  cena nového průkazu ISIC Školák je 250 Kč (na 5 let), platbu zasílejte na účet SRPŠ 2000604233/2010, do poznámky nutno zapsat příjmení, jméno, třídu žáka a ISIC (v opačném případě budou platby vráceny zpět) nejpozději do 30. listopadu 2017

 

Začátkem prosince pošle škola objednávku firmě GTSAlive, která zajišťuje vystavování průkazů. Objednávka bude zaslána pouze za žáky, kteří splní všechny 3 kroky do 30. listopadu 2017. Pokud rodiče nestihnou tento termín, je nám líto, ale další možnost podání žádostí bude následující školní rok.

 

Menu

titul1.png

 

17. 8. Petra

Zítra: Helena

Nevyzvednutá vysvědčení

Nevyzvednutá vysvědčení je možno vyzvednout ve vrátnici školy od 2.7. do 4.7.2018 v době od 8 do 13 hodin, dále pak od 27.8.2018 v době od 8 do 13 hodin.

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy umožňujeme přestup pouze dětem, které jsou naše spádové.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikovaného pedagoga 1.st. a vychovatele/vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

969840