Drobečková navigace

Úvod > OLYMPIÁDY A SOUTĚŽE > ŘÍJEN > Kopaná

KOPANÁ

 bez názvu.pngŽáci naší školy se 6. října zúčastnili turnaje v kopané kategorie mladších žáků. Utkání se odehrála na atletickém stadionu pražské Slavie.                                                                                     Naši kluci se snažili, ale bohužel většina soupeřů byla především fyzicky zdatnějších a výjimkou nebyli ani soupeři o dvě hlavy větší. Nakonec jsme se umístili na 11. místě. Školu reprezentovali - Matěj Kokoška, Kiril Zaikin, Nicolas Michalík, Tobiáš Kopecký, Patrik Němeček, David Slabý, Jakub Juklíček a David Tran.

13. října odehráli turnaj v kopané také chlapci z 8. a 9. tříd.           Již od počátku předváděli naši reprezentanti srdnaté výkony a v celé základní skupině nepoznali přemožitele, když porazili v "derby" i Roháčovy Kasárna. Za celou základní skupinu pak ani neinkasovali branku. Úspěšní jsme byli také v osmifinálovém utkání, které jsme "urvali" až přes penalty. Bohužel ve čtvrtfinále jsme narazili na jasného favorita turnaje ZŠ Eden, jehož většina žáků nastupuje za pražskou Slavii. Polovinu zápasu jsme drželi remizu, ale pak i vinou nevhodně zvoleného herního systému, když jsme bezprostředně po osmifinále museli nastoupit ke čtvrtfinálovému klání, našim hráčům došly síly a čtyřikrát jsme inkasovali. Celkové páté místo se však jistě dá hodnotit jako úspěch.                                                                                        Školu reprezentovali (v závorce počet vstřelených branek)- Igor Gurtovskyy, Martin Patočka, Nazarij Grushynskyy, Pavlo Kos, Artur Nikulin, Tomáš Bíma (1), Lukáš Marcin (2), Adam Kopecký (1), Roman Patočka (1) a Jakub Kohoutek.

Menu

titul1.png

 

26. 4. Oto

Zítra: Jaroslav

Vyhlášení ředitelského volna

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 o předškolním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění vyhlašuji z organizačních a technických důvodů na dny 30.4.2018 a 7.5.2018 ředitelské volno. Mgr. Ivana Vaňková, ředitelka školy

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

944246