Drobečková navigace

Úvod > Archiv > OLYMPIÁDY A SOUTĚŽE 2017/18 > ŘÍJEN > Kopaná

KOPANÁ

 bez názvu.pngŽáci naší školy se 6. října zúčastnili turnaje v kopané kategorie mladších žáků. Utkání se odehrála na atletickém stadionu pražské Slavie.                                                                                     Naši kluci se snažili, ale bohužel většina soupeřů byla především fyzicky zdatnějších a výjimkou nebyli ani soupeři o dvě hlavy větší. Nakonec jsme se umístili na 11. místě. Školu reprezentovali - Matěj Kokoška, Kiril Zaikin, Nicolas Michalík, Tobiáš Kopecký, Patrik Němeček, David Slabý, Jakub Juklíček a David Tran.

13. října odehráli turnaj v kopané také chlapci z 8. a 9. tříd.           Již od počátku předváděli naši reprezentanti srdnaté výkony a v celé základní skupině nepoznali přemožitele, když porazili v "derby" i Roháčovy Kasárna. Za celou základní skupinu pak ani neinkasovali branku. Úspěšní jsme byli také v osmifinálovém utkání, které jsme "urvali" až přes penalty. Bohužel ve čtvrtfinále jsme narazili na jasného favorita turnaje ZŠ Eden, jehož většina žáků nastupuje za pražskou Slavii. Polovinu zápasu jsme drželi remizu, ale pak i vinou nevhodně zvoleného herního systému, když jsme bezprostředně po osmifinále museli nastoupit ke čtvrtfinálovému klání, našim hráčům došly síly a čtyřikrát jsme inkasovali. Celkové páté místo se však jistě dá hodnotit jako úspěch.                                                                                        Školu reprezentovali (v závorce počet vstřelených branek)- Igor Gurtovskyy, Martin Patočka, Nazarij Grushynskyy, Pavlo Kos, Artur Nikulin, Tomáš Bíma (1), Lukáš Marcin (2), Adam Kopecký (1), Roman Patočka (1) a Jakub Kohoutek.

Menu

Sablonytisk.png

 MAPII.png

6. 12. Mikuláš

Zítra: Ambrož, Benjamín

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy nejsou možné žádné přestupy (ani pro školní rok 2019/2020).

Volná místa

Pro školní rok 2019/2020 hledáme kvalifikovaného pedagoga AJ a asistenta pedagoga. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1088690