Drobečková navigace

Úvod > Archiv > OLYMPIÁDY A SOUTĚŽE 2016/17 > BŘEZEN > Turnaj chlapců ve vybíjené

TURNAJ CHLAPCŮ VE VYBÍJENÉ

10. března 2017

bez názvu.png

Podle názvu jsme soudili, že jedeme reprezentovat naši školu v chlapeckém turnaji. Na místě nás ale čekalo nemilé překvapení, k dispozici byly jen 2 šatny!!! V jedné šatně se převlékali chlapci z jiné školy a druhou šatnu zabraly 2 jejich spolužačky.

Až po zahájení, kam jsme přišli pozdě, protože ty dvě mladé dámy se převlékaly déle než celá armáda modelek na přehlídce Blanky Matragi, jsme zjistili, že družstva mohou být smíšená! Dobře, já osobně jsem zahájení prožívala naštvaně, ale snažila jsem se to naším sportovcům nedávat znát!

Čekal nás první turnaj, kde nás protivník bohužel „totálně roznesl na kopytech“! Rozhodčí nám pískal snad úplně vše! Každý přešlap, každé nepočkání na povel, neopouštění hracího pole, přes kříž…všechno!

První zápas jsme tedy bohužel prohráli, ale o to zocelenější jsme šli do druhého, kdy jsme se do hry opřeli a jako lvi se bili s domácími hráči. Byl to nejhezčí moment celého dne! Když jsme udělali bod, tak Hostýnská nám ho hned vrátila! A tak to šlo až do poločasu, kdy jsme si strany měnili se skórem 6:6. Druhá půle se započala úspěšně, protože první vybitý hráč opouštěl pole protivníka! Samozřejmě odplata na sebe nenechala dlouho čekat. A tak se stalo, že konec druhé půle byl opět nerozhodně a to 11:11.                        

Samozřejmě nám taková hra trošku namasírovala ego, protože jsem na začátku zapomněla podotknout, že většina dětí z druhého týmu byli chlapci o hlavu větší než ti naši. Přirovnala bych to trošku k Rockymu IV, kdy se postaví proti obru Ivanovi Drago a když už jsem se vžila do filmu, tak jsem si zahrála na Ludmilu a skákající jsem volala: „Ivane bij!“ Samozřejmě jsem Ivana nahradila reálnými jmény našich hráčů :-D.      

Jdeme do prodloužení, rozhodčí nastavuje 3 minuty, šíleně šíleně dlouhé 3 minuty, kdy se vše opakuje, my vybijeme, oni vybijí a než skončí prodloužení, stíhají vyrovnat na výsledek 13:13, dobrá, rozhodčí tedy zvolí variantu „náhlá smrt“, kdy první vybití určí vítěze. Protějšímu týmů přišely fandit asi 3 třídy jejich školy. Přiznám, že je to trošku nepoměr, asi 60 řvoucích dětí vs. já a 2 náhradníci na lavičce. O to víc si ale vychutnáváme vítězství, když náš tým jako první vybije protivníka! Křičíme a skáčeme! Úžasný pocit! Připadám si jako Zinedine Zidane, když se svým týmem vyhrál Ligu mistrů! Bohužel, od této chvíle jde celý turnaj pěkně z kopce, jiný rozhodčí nevidí přešlapy protihráčů, jeden pískal vše, druhý nepíská nic.   

Nakonec zjišťujeme, že budeme bojovat o 7. místo. Cože? My, kteří jsme porazili Ivana Drago, my kteří jsme bojovali a hráli podle pravidel nakonec hrajeme o 7. místo a týmy hrající hůř než my se rvou o 5. a lepší?                 

Celkově jsme z organizace celkem zklamaní, ale naše hra byla skvělá! A my se nemáme za co stydět!

 rd.jpg  ds.jpg

 

 

Menu

Sablonytisk.png

 MAPII.png

17. 11. Mahulena, Den studentů

Zítra: Romana

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy nejsou možné žádné přestupy (ani pro školní rok 2019/2020).

Volná místa

Pro školní rok 2019/2020 hledáme kvalifikovaného pedagoga AJ a asistenta pedagoga. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1085400