Drobečková navigace

Úvod > Archiv > OLYMPIÁDY A SOUTĚŽE 2016/17 > LISTOPAD > Bouldering

BOULDERING

bez názvu.png

Bouldering je u nás stále rozšířenější lezecká disciplína. Jedná se o lezení bez lana na menších skalách - balvanech, kde je obtížnost zhuštěna do několika kroků.

Bouldering můžete také vyzkoušet na umělých stěnách - bouldrovkách, které slouží hlavně v zimní přípravě.

Dne 25.11. se deset dívek a deset chlapců z druhého stupně zúčastnilo Boulder Poháru 2016 v Boulder baru v Holešovicích.
Pro závodníky bylo připraveno 6 kvalifikačních boulderů. U každého z nich byl rozhodčí, který kromě samotného dohlížení na závod a zapisování příslušných údajů do karet závodníků, také všem náležitě fandil:). Hodnotilo se počet topů, zón a počet pokusů na jejich zdolání.                                                                                       Bouldery nepatřily mezi nejlehčí a do finále, které se konalo 30.11. se probojovali Sam Jantu, Tomáš Hoščálek a Maxim Savov.

V tomto finále bylo pro naše tři lezce opět připraveno 6 bouldrů. Systém hodnocení byl stejný jako u kvalifikace. Bouldy byly opravu těžké. Nejlépe se umístil Tomáš, který zdolal 3 topy (11. místo), pak Sam, který zdolal jeden top (16. místo) a Max, kterému se moc nedařilo, si nakonec vylezl krásné 18 místo.
 
Přehled všech výsledků je na těchto stránkách:  http://www.boulder.cz/boulder-pohar-2016-n1305
 
 hcNWDeoGdc6M7M58.jpg  hcNWDeoGdc6M7M58c.jpg
 hcNWDeoGdc6M7M58d.jpg  hcNWDeoGdc6M7M58s.jpg
 hcNWDeoGdc6M7M58w.jpg  t.jpg
 
 
 

 

Menu

titul1.png

 

22. 5. Emil

Zítra: Vladimír

Výsledky ankety ohledně přechodů před školou

Většina rodičů se přiklání k podání žádosti na MP ohledně stálého dohledu MP na přechodech před školou v dobe od 7:30 do 8:00. Bližší informace včetně vyhodnocení dotazníku najdete na iskole.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

951371