Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Stalo se...2015/16 > KVĚTEN > Cyklovýlet

CYKLOVÝLET

bez názvu.png

Ve středu 25. 5. se 13 odhodlaných cyklistů z 6. až 9. třídy vypravilo na rovinatou etapu podél Vltavy.                                       Už v 8 hodin jsme se vydali od školy k Botiči a následně po proudu Vltavy do Troji. Odtud jsme pokračovali po levém břehu až na konec Prahy, kde jsme si chvíli odpočinuli, abychom se znovunabytými silami šlapali přes Roztoky a Levý Hradec, za nímž nás potrénoval terénní úsek v těsné blízkosti Vltavy, k vlakové zastávce v Řeži u Prahy. Tím jsme v půlce mostu přes vodu také dosáhli nejzazšího bodu našeho putování. 

Až příznačné bylo doplnění energie před areálem výzkumného ústavu, kde je ve skále ukryt jaderný reaktor. Pro cestu zpátky to bylo třeba, neboť jet proti proudu znamená i mírně stoupat. Před jezem v Klecanech nás ještě chvilku zdržela skalka, před kterou jsme si udělali společnou fotku. Dál už jsme bez přestávek jeli zpět přes Troju do centra. Ani po necelých 60 km nebyl pro většinu borců problém vystoupat závěrečný kopec od Botiče ke škole, kde jsme se rozloučili s pocity hezky prožitého dne v sedle.
 
 PG6AZTX5.jpg  85QUPYPR.jpg
T1XGUL2L[2].jpg
 
 
 

Menu

titul1.png

 

23. 9. Berta

Zítra: Jaromír

Ředitelské volno

Na základě § 24, odst. 2, zákona č. 561/2004 o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a vyhlášky č. 16/2005 Sb. o organizaci školního roku vyhlašuji na den 5.10.2018 ředitelské volno.

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy umožňujeme přestup pouze dětem, které jsou naše spádové.

Informace půdní vestavbě

Informace o půdní vestavbě jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikovaného pedagoga 1.st. a vychovatele/vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

980499