Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Stalo se...2015/16 > KVĚTEN > Cyklovýlet

CYKLOVÝLET

bez názvu.png

Ve středu 25. 5. se 13 odhodlaných cyklistů z 6. až 9. třídy vypravilo na rovinatou etapu podél Vltavy.                                       Už v 8 hodin jsme se vydali od školy k Botiči a následně po proudu Vltavy do Troji. Odtud jsme pokračovali po levém břehu až na konec Prahy, kde jsme si chvíli odpočinuli, abychom se znovunabytými silami šlapali přes Roztoky a Levý Hradec, za nímž nás potrénoval terénní úsek v těsné blízkosti Vltavy, k vlakové zastávce v Řeži u Prahy. Tím jsme v půlce mostu přes vodu také dosáhli nejzazšího bodu našeho putování. 

Až příznačné bylo doplnění energie před areálem výzkumného ústavu, kde je ve skále ukryt jaderný reaktor. Pro cestu zpátky to bylo třeba, neboť jet proti proudu znamená i mírně stoupat. Před jezem v Klecanech nás ještě chvilku zdržela skalka, před kterou jsme si udělali společnou fotku. Dál už jsme bez přestávek jeli zpět přes Troju do centra. Ani po necelých 60 km nebyl pro většinu borců problém vystoupat závěrečný kopec od Botiče ke škole, kde jsme se rozloučili s pocity hezky prožitého dne v sedle.
 
 PG6AZTX5.jpg  85QUPYPR.jpg
T1XGUL2L[2].jpg
 
 
 

Menu

Sablonytisk.png

 MAPII.png

12. 11. Benedikt

Zítra: Tibor

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy nejsou možné žádné přestupy (ani pro školní rok 2019/2020).

Volná místa

Pro školní rok 2019/2020 hledáme kvalifikovaného pedagoga AJ a asistenta pedagoga. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1084452