Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Olympiády a soutěže 2015/16 > DUBEN > Poetické a pěvecké setkání - obvodní kolo

Poetické a pěvecké setkání

bez názvu.pngDne 27. a 28. 4. 2016 jsme se zúčastnili mezi-školního kola Poetického a pěveckého setkání, které pořádala Strašnická dětská agentura „STRADEA“ v sokolovně TJ Sokola Strašnice.

Recitátoři si museli připravit báseň, kterou se snažili „ohromit“ porotu a 3. a 4. kategorie i druhou báseň, kterou recitovali, když je porota vyzvala.                                                                   

V nulté kategorii naši škou reprezentovala Elisa (1. B), v první kategorii Lucie Kučová (3. B), Štěpánka Hamouzová (3. C) a Tobiáš Haertl (2. A). V druhé kategorii recitovala Luisa Marešová (5. B), Matouš Juřek (5. B) a Matylda Bartůňková (4. B). V třetí kategorii soutěžili Jiří Ullsberger (6.r) a Ondřej Fábry (7. A). V poslední a nejstarší kategorii recitovaly Yveta Procházková a Natálie Bobková z 8. r. Nakonec se rozhodla zúčastnit i Marie Gavláková z 8. třídy, která se přihlásila až na místě za využití žolíka.

Všichni své básně přednesli velmi pěkně a zároveň si poslechli různé rady, které při příští recitaci určitě využijí. Za svou snahu obdrželi poděkování a diplom za účast.

Podporovat recitátory přišla celá 2. A a 8. A s paní učitelkami. Toto setkání bylo hezké a doufáme, že se ho zúčastníme i příští rok.

Na galavečer, který se bude konat 30. 5. 2016 ve velkém sále Městské knihovny, postoupili: Lucie Kučova, Tobiáš Haertl, Luisa Marešová, Matylda Bartůňková a Ondřej Fábry.                  

Děti budou mít příležitost setkat se s profesionály a dozvědět se o recitaci a zpěvu informace, které by jim mohly pomoci v jejich dalším snažení. Na dětský galavečer jsou pozváni i Petra Černocká, Tomáš Bartůněk, Marie Tomsová a další.

Můžete se přijít podívat a naše recitátory podpořit!

 78J5S8PV.jpg  MRJARKVO.jpg

SZN55KJN.jpg

Menu

titul1.png

 

15. 12. Radana

Zítra: Albína

VEŘEJNÁ DISKUZE O HORSKÉM HOTELU

Veřejná diskuze o Horském hotelu v Jánských lázních se uskuteční ve čtvrtek 14. prosince 2017 od 18 hodin ve velkém jednacím sále v 1. patře ÚMČ (Vršovická 68, Praha 10).

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří proběhne na naší škole 14.3. 2018. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Zápis do 1. ročníku 2018/19

Zápis do 1. ročníku se bude konat ve dnech 3. - 4. dubna 2018 od 14 do 18 hodin.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2017/2018 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

903906