Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Olympiády a soutěže 2015/16 > DUBEN > Poetické a pěvecké setkání - obvodní kolo

Poetické a pěvecké setkání

bez názvu.pngDne 27. a 28. 4. 2016 jsme se zúčastnili mezi-školního kola Poetického a pěveckého setkání, které pořádala Strašnická dětská agentura „STRADEA“ v sokolovně TJ Sokola Strašnice.

Recitátoři si museli připravit báseň, kterou se snažili „ohromit“ porotu a 3. a 4. kategorie i druhou báseň, kterou recitovali, když je porota vyzvala.                                                                   

V nulté kategorii naši škou reprezentovala Elisa (1. B), v první kategorii Lucie Kučová (3. B), Štěpánka Hamouzová (3. C) a Tobiáš Haertl (2. A). V druhé kategorii recitovala Luisa Marešová (5. B), Matouš Juřek (5. B) a Matylda Bartůňková (4. B). V třetí kategorii soutěžili Jiří Ullsberger (6.r) a Ondřej Fábry (7. A). V poslední a nejstarší kategorii recitovaly Yveta Procházková a Natálie Bobková z 8. r. Nakonec se rozhodla zúčastnit i Marie Gavláková z 8. třídy, která se přihlásila až na místě za využití žolíka.

Všichni své básně přednesli velmi pěkně a zároveň si poslechli různé rady, které při příští recitaci určitě využijí. Za svou snahu obdrželi poděkování a diplom za účast.

Podporovat recitátory přišla celá 2. A a 8. A s paní učitelkami. Toto setkání bylo hezké a doufáme, že se ho zúčastníme i příští rok.

Na galavečer, který se bude konat 30. 5. 2016 ve velkém sále Městské knihovny, postoupili: Lucie Kučova, Tobiáš Haertl, Luisa Marešová, Matylda Bartůňková a Ondřej Fábry.                  

Děti budou mít příležitost setkat se s profesionály a dozvědět se o recitaci a zpěvu informace, které by jim mohly pomoci v jejich dalším snažení. Na dětský galavečer jsou pozváni i Petra Černocká, Tomáš Bartůněk, Marie Tomsová a další.

Můžete se přijít podívat a naše recitátory podpořit!

 78J5S8PV.jpg  MRJARKVO.jpg

SZN55KJN.jpg

Menu

titul1.png

 

18. 1. Vladislav

Zítra: Doubravka

Pohovorové hodiny

V pondělí 14.1.2019 se od 16:00 do 18:00 konají pohovorové hodiny pro třídy I.C, II.B, III.A a 6. - 9 ročník. V ostatních třídách proběhnou tripartitní schůzky dle rozpisu třídních učitelek.

Uzavření školního hřiště

Z důvodu rekonstrukce povrchu běžecké dráhy je od 3.12.2018 až do odvolání školní hřiště uzavřeno pro veškerou činnost.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Den otevřených dveří se uskuteční 5.3. 2019 od 13 do 17 hodin.

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. ročníku proběhne ve dnech 2. a 3.4. 2019 od 14 do 18 hodin.

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy umožňujeme přestup pouze dětem, které jsou naše spádové.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikovaného pedagoga 1.st., pedagoga s aprobací AJ-ČJ, M-F a vychovatele/vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1013320