Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Stalo se...2015/16 > LEDEN > Návštěva ZOO

Návštěva ZOO

Zoo.gif

Dne 22. 1. jsme (my ze 7. A) navštívili  zoologickou zahradu.     Lístky jsme dostali od ZOO, protože sponzorujeme klokana         Bennettů.                     Rozdělili jsme se do pěti týmů a každý tým připravil pracovní list pro ostatní skupiny. Listy byly zajímavé a hodně jsme se dozvěděli: například kolik má žirafa obratlů. Víte to? Přestože má tak dlouhý krk, má stejně obratlů jako my lidé - tedy sedm.                                                                                  Venku bylo -5°C, a tak v celé zoo bylo jen 124 lidí! Nádherně svítilo sluníčko, viděli jsme spoustu zvířat, ale na sněhu jich moc nebylo, spíše v pavilonech. S kamarády se nám   líbilo, jak ještěrky klikovaly nebo skoro spící lev, kterému se zavíraly oči a padala hlava. Venku v zimě se procházel jen tygr, gepardi se poskládali na jednu hromadu v závětří na sluníčku.
V zoo jsme si to všichni užili a líbilo se nám tam.

                                                                                      Ondřej Fábry

stažený soubor (1).jpg stažený soubor (2).jpg
stažený soubor (3).jpg stažený soubor[1].jpg

Menu

titul1.png

 

21. 4. Alexandra

Zítra: Evženie

Vyhlášení ředitelského volna

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 o předškolním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění vyhlašuji z organizačních a technických důvodů na dny 30.4.2018 a 7.5.2018 ředitelské volno. Mgr. Ivana Vaňková, ředitelka školy

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

942560