Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Stalo se...2015/16 > PROSINEC > Projekt "Rozhovory o Karlu Čapkovi"

Projekt "Rozhovory o Karlu Čapkovi"

V letošním roce si připomínáme 125. výročí narození Karla Čapka. Jelikož je naše škola hrdou nositelkou čestného pojmenování ZŠ Karla Čapka, nemohli jsme toto výročí jen tak minout.
V minulém školním roce, tedy 2014/2015, se dnes již bývalí deváťáci pustili do projektu s názvem Rozhovory o Karlu Čapkovi. Bylo osloveno několik známých osobností, které ke Karlu Čapkovi mají určité vazby a mohly by o něm pohovořit. Deváťáci tak měli možnost vyzpovídat herečku Hanu Maciuchovou, herce a ředitele Vinohradského divadla Tomáše Töpfera, režiséra Ondřeje Kepku, bývalého starostu Prahy 10 Bohumila Zoufalíka a také ředitelku Památníku Karla Čapka Kristinu Váňovou.
Vzniklý dokument byl v červnu promítán na přehlídce dětských divadelních souborů Divadlo pro Dášeňku, který již poněkolikáté organizuje naše škola.
Dne 4. prosince 2015 deváťáci za tento dokument dostali čestné ocenění od České asociace orální historie o.s.
Za projektem Rozhovory o Karlu Čapkovi stojí Jaroslav Thun, Barbora Otrubová, Adéla Bílková, Nikola Vachlová, Michal Vocel, Kristýna Kollárová, Klára Axmannová, Daniel Jantulík, Václav Krása a Adrian Dänemark – děkujeme za pilnou práci, zapálení pro věc a v neposlední řadě za reprezentaci naší školy!

Menu

titul1.png

 

25. 2. Liliana

Zítra: Dorota

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří proběhne na naší škole 14.3. 2018. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Zápis do 1. ročníku 2018/19

Zápis do 1. ročníku se bude konat ve dnech 4. - 5. dubna 2018 od 14 do 18 hodin.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2017/2018 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

924236