Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Olympiády a soutěže II. pol. 2013/14 > DUBEN > Přírodovědná soutěž "Zlatý list"

Přírodovědná soutěž "Zlatý list"

Dne 26. 4. 2014 se 5 dětí (Patricie Nezirajová, Anita Peterová, Tereza Pokorná, Patrik Neziraj, Karel Linha) z 4. až 6. třídy zúčastnilo pražského kola populární přírodovědné soutěže Zlatý list.                                                                                               Soutěž se konala v botanické zahradě a náš tým s názvem Dášenka obsadil 10. místo, za které dostal chutný borůvkový dort a i další ceny.                                                                           Děti se vydaly na stezku, na které řešily spoustu zajímavých úkolů, po jejím skončení si mohly vyrobit různé výrobky (svíčky, náramky, sádrové výrobky) a nebo opéct těsto a špekáčky.     Také jsme dostali volnou vstupenku do botanické zahrady, a tak jsme si ji mohli celou projít, podívat se na výstavu motýlů, do Japonské zahrady a vychutnat si krásný výhled na Prahu. Nakonec jsme ještě navštívili zahrady sousedního Trojského zámku.                                                                                                Po skončení soutěže se všechny děti ptaly, jestli se příští rok budou moci zúčastnit znovu, takže se určitě jednalo o vydařenou akci.

 

Menu

titul1.png

 

19. 8. Ludvík

Zítra: Bernard

Nevyzvednutá vysvědčení

Nevyzvednutá vysvědčení je možno vyzvednout ve vrátnici školy od 2.7. do 4.7.2018 v době od 8 do 13 hodin, dále pak od 27.8.2018 v době od 8 do 13 hodin.

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy umožňujeme přestup pouze dětem, které jsou naše spádové.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikovaného pedagoga 1.st. a vychovatele/vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

970079