Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Olympiády a soutěže II. pol. 2013/14 > DUBEN > Velikonoční turnaj v deskových hrách

Velikonoční turnaj v deskových hrách

16. dubna jsme se zúčastnili Velikonočního turnaje ve Skutči.                                                                                    Vzhledem k rostoucím cenám vlaku se nakonec ukázalo výhodnější objednat si autobus, a tak jsme ráno v sedm vyrazili se vším pohodlím a plně obsazeni - 45 dětí od druhé do deváté třídy.                                                                                                 Byli jsme přihlášeni do všech šesti turnajů - v Abaku, Blokusu, Carcassonne, Dámě, Othelu a Ubongu!
Před desátou hodinou už všichni seděli na svých místech a začalo se hrát. Jediný, kdo neměl konkurenci, byli naši hráči v Abaku. Ta se sice na ZŠ Smetanova také hraje, účastní se i Abakuligy, ale ke hře na desce nikdo nenašel odvahu. Naši to vzali jako trénink pro případ, že by se dostali na MČR.
Po obědě, jehož úroveň nezklamala, se dohrávalo poslední kolo Abaku a začalo vyhlašování výsledků ostatních turnajů.               V Ubongu a Blokusu se letos nezadařilo, ale ve všech ostatních turnajích jsme získali alespoň jednu medaili. Celkově jsme jich vybojovali osm, což je velmi pěkný výsledek.
Rozloučili jsme se s přáním hezkých svátků a na viděnou za rok. Tedy ne za rok, doufáme, že se skutečskými uvidíme v červnu na finále Technoplanety a v prosinci na našem Vánočním turnaji.
Vykoupili jsme ještě místní cukrárnu a v pohodě dorazili domů.

Menu

titul1.png

 

21. 8. Johana

Zítra: Bohuslav

Nevyzvednutá vysvědčení

Nevyzvednutá vysvědčení je možno vyzvednout ve vrátnici školy od 2.7. do 4.7.2018 v době od 8 do 13 hodin, dále pak od 27.8.2018 v době od 8 do 13 hodin.

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy umožňujeme přestup pouze dětem, které jsou naše spádové.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikovaného pedagoga 1.st. a vychovatele/vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

970374