Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Olympiády a soutěže II. pol. 2013/14 > DUBEN > Velikonoční turnaj v deskových hrách

Velikonoční turnaj v deskových hrách

16. dubna jsme se zúčastnili Velikonočního turnaje ve Skutči.                                                                                    Vzhledem k rostoucím cenám vlaku se nakonec ukázalo výhodnější objednat si autobus, a tak jsme ráno v sedm vyrazili se vším pohodlím a plně obsazeni - 45 dětí od druhé do deváté třídy.                                                                                                 Byli jsme přihlášeni do všech šesti turnajů - v Abaku, Blokusu, Carcassonne, Dámě, Othelu a Ubongu!
Před desátou hodinou už všichni seděli na svých místech a začalo se hrát. Jediný, kdo neměl konkurenci, byli naši hráči v Abaku. Ta se sice na ZŠ Smetanova také hraje, účastní se i Abakuligy, ale ke hře na desce nikdo nenašel odvahu. Naši to vzali jako trénink pro případ, že by se dostali na MČR.
Po obědě, jehož úroveň nezklamala, se dohrávalo poslední kolo Abaku a začalo vyhlašování výsledků ostatních turnajů.               V Ubongu a Blokusu se letos nezadařilo, ale ve všech ostatních turnajích jsme získali alespoň jednu medaili. Celkově jsme jich vybojovali osm, což je velmi pěkný výsledek.
Rozloučili jsme se s přáním hezkých svátků a na viděnou za rok. Tedy ne za rok, doufáme, že se skutečskými uvidíme v červnu na finále Technoplanety a v prosinci na našem Vánočním turnaji.
Vykoupili jsme ještě místní cukrárnu a v pohodě dorazili domů.

Menu

titul1.png

 

20. 2. Oldřich

Zítra: Lenka

Uzavření školního hřiště

Z důvodu rekonstrukce povrchu běžecké dráhy je od 3.12.2018 až do odvolání školní hřiště uzavřeno pro veškerou činnost.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Den otevřených dveří se uskuteční 5.3. 2019 od 13 do 17 hodin.

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. ročníku proběhne ve dnech 2. a 3.4. 2019 od 14 do 18 hodin.

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy umožňujeme přestup pouze dětem, které jsou naše spádové.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikovaného pedagoga 1.st., pedagoga s aprobací AJ-ČJ, M-F a vychovatele/vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1023984