Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Olympiády a soutěže II. pol. 2013/14 > DUBEN > Velikonoční turnaj v deskových hrách

Velikonoční turnaj v deskových hrách

16. dubna jsme se zúčastnili Velikonočního turnaje ve Skutči.                                                                                    Vzhledem k rostoucím cenám vlaku se nakonec ukázalo výhodnější objednat si autobus, a tak jsme ráno v sedm vyrazili se vším pohodlím a plně obsazeni - 45 dětí od druhé do deváté třídy.                                                                                                 Byli jsme přihlášeni do všech šesti turnajů - v Abaku, Blokusu, Carcassonne, Dámě, Othelu a Ubongu!
Před desátou hodinou už všichni seděli na svých místech a začalo se hrát. Jediný, kdo neměl konkurenci, byli naši hráči v Abaku. Ta se sice na ZŠ Smetanova také hraje, účastní se i Abakuligy, ale ke hře na desce nikdo nenašel odvahu. Naši to vzali jako trénink pro případ, že by se dostali na MČR.
Po obědě, jehož úroveň nezklamala, se dohrávalo poslední kolo Abaku a začalo vyhlašování výsledků ostatních turnajů.               V Ubongu a Blokusu se letos nezadařilo, ale ve všech ostatních turnajích jsme získali alespoň jednu medaili. Celkově jsme jich vybojovali osm, což je velmi pěkný výsledek.
Rozloučili jsme se s přáním hezkých svátků a na viděnou za rok. Tedy ne za rok, doufáme, že se skutečskými uvidíme v červnu na finále Technoplanety a v prosinci na našem Vánočním turnaji.
Vykoupili jsme ještě místní cukrárnu a v pohodě dorazili domů.

Menu

Sablonytisk.png

 MAPII.png

13. 12. Lucie

Zítra: Lýdie

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy nejsou možné žádné přestupy (ani pro školní rok 2019/2020).

Volná místa

Pro školní rok 2019/2020 hledáme kvalifikovaného pedagoga AJ a asistenta pedagoga. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1089525