Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Stalo se...I. pol. 2013/2014 > PROSINEC > Vánoční "zpívání na schodech"

Vánoční "zpívání na schodech" 

Společné zpívání na schodech školy je již naší oblíbenou tradicí, kterou vždy navodíme příjemnou vánoční atmosféru a líbeznými tóny koled přivítáme ty nejkrásnější svátky v roce.

   
   
   

Zpívání na schodech

(Majda Matašovská, 9.tř)

Jako každým rokem se jednou tak odpoledne sejdeme, provětráme noty a rozcvičíme hlasivky, abychom potěšili vaše uši zpěvem líbezným. Tak zhruba by se dalo shrnout zpívání na schodech. Nicméně před samotným „vystoupením” se udála spousta věcí, které nikde nejsou blíže zmíněné.

Třeba trénink každou volnou chvíli, rozhodování se, kterou koledu letos zazpívat a kterou ne. Fůra času připadne i na tištění textu a koordinaci piána s ostatními nástroji, zaučení zpívajících prcků,  nových slov a zároveň oprašování textů starých..


A po těch hodinách a hodinách práce přijdete vy, milí posluchači, a možná ani neposloucháte, neb máte důležitější věci na práci: prohlédnout díla vyrobená na jarmark spojený se zpíváním, najít svoje dítko mezi pralesem lidských nohou a mačkajících se těl, podívat se pořádně, kamže vaše dítko chodí do školy (anebo kam by mohlo chodit?) a vůbec. Ale někteří z vás se zastaví a řeknou si třeba páni anebo ach. A v ten moment je všechno ryze vánoční.

Menu

titul1.png

 

20. 2. Oldřich

Zítra: Lenka

Uzavření školního hřiště

Z důvodu rekonstrukce povrchu běžecké dráhy je od 3.12.2018 až do odvolání školní hřiště uzavřeno pro veškerou činnost.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Den otevřených dveří se uskuteční 5.3. 2019 od 13 do 17 hodin.

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. ročníku proběhne ve dnech 2. a 3.4. 2019 od 14 do 18 hodin.

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy umožňujeme přestup pouze dětem, které jsou naše spádové.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikovaného pedagoga 1.st., pedagoga s aprobací AJ-ČJ, M-F a vychovatele/vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1023991