Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Stalo se...I. pol. 2013/2014 > PROSINEC > Vánoční "zpívání na schodech"

Vánoční "zpívání na schodech" 

Společné zpívání na schodech školy je již naší oblíbenou tradicí, kterou vždy navodíme příjemnou vánoční atmosféru a líbeznými tóny koled přivítáme ty nejkrásnější svátky v roce.

   
   
   

Zpívání na schodech

(Majda Matašovská, 9.tř)

Jako každým rokem se jednou tak odpoledne sejdeme, provětráme noty a rozcvičíme hlasivky, abychom potěšili vaše uši zpěvem líbezným. Tak zhruba by se dalo shrnout zpívání na schodech. Nicméně před samotným „vystoupením” se udála spousta věcí, které nikde nejsou blíže zmíněné.

Třeba trénink každou volnou chvíli, rozhodování se, kterou koledu letos zazpívat a kterou ne. Fůra času připadne i na tištění textu a koordinaci piána s ostatními nástroji, zaučení zpívajících prcků,  nových slov a zároveň oprašování textů starých..


A po těch hodinách a hodinách práce přijdete vy, milí posluchači, a možná ani neposloucháte, neb máte důležitější věci na práci: prohlédnout díla vyrobená na jarmark spojený se zpíváním, najít svoje dítko mezi pralesem lidských nohou a mačkajících se těl, podívat se pořádně, kamže vaše dítko chodí do školy (anebo kam by mohlo chodit?) a vůbec. Ale někteří z vás se zastaví a řeknou si třeba páni anebo ach. A v ten moment je všechno ryze vánoční.

Menu

titul1.png

 

24. 2. Matěj

Zítra: Liliana

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří proběhne na naší škole 14.3. 2018. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Zápis do 1. ročníku 2018/19

Zápis do 1. ročníku se bude konat ve dnech 4. - 5. dubna 2018 od 14 do 18 hodin.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2017/2018 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

924119