Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Olympiády a soutěže I. pol. 2013/2014 > LISTOPAD > Logická olympiáda

Logická olympiáda

 

Logická olympiáda (http://www.logickaolympiada.cz)
je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup.
Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná se o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.
Do letošního ročníku se ve všech třech kategoriích zaregistovalo
41 109 soutěžících z 1 969 škol z celé České republiky.
Z naší školy se v kategorii A (1. - 5. třída) zaregistrovalo 16 žáků, dva úlohy neřešili a 13 se umístilo mezi úspěšnými řešiteli. V této kategorii bylo 9 042 soutěžících, z toho 970 v kraji Praha. Z našich se nejlépe umístil Jakub Bouška z 5. A, a to na 81. místě v kraji.
V kategorii B (6. - 9. třída) jsme měli 8 registrovaných, 7 se jich
soutěže opravdu zúčastnilo a 5 umístilo mezi úspěšnými řešiteli.
Nejlepší z našich byla Katarína Kukova z 9. třídy na 292. místě z 1 024 účastníků v kraji.                                                                      V kategorii C (střední školy) se po vítězství v krajském kole umístil v celostátním finále náš bývalý žák Daniel Borák na úžasném druhém místě.

Menu

Sablonytisk.png

 MAPII.png

20. 11. Nikola

Zítra: Albert

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy nejsou možné žádné přestupy (ani pro školní rok 2019/2020).

Volná místa

Pro školní rok 2019/2020 hledáme kvalifikovaného pedagoga AJ a asistenta pedagoga. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1085916