Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Olympiády a soutěže I. pol. 2013/2014 > LISTOPAD > Logická olympiáda

Logická olympiáda

 

Logická olympiáda (http://www.logickaolympiada.cz)
je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup.
Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná se o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.
Do letošního ročníku se ve všech třech kategoriích zaregistovalo
41 109 soutěžících z 1 969 škol z celé České republiky.
Z naší školy se v kategorii A (1. - 5. třída) zaregistrovalo 16 žáků, dva úlohy neřešili a 13 se umístilo mezi úspěšnými řešiteli. V této kategorii bylo 9 042 soutěžících, z toho 970 v kraji Praha. Z našich se nejlépe umístil Jakub Bouška z 5. A, a to na 81. místě v kraji.
V kategorii B (6. - 9. třída) jsme měli 8 registrovaných, 7 se jich
soutěže opravdu zúčastnilo a 5 umístilo mezi úspěšnými řešiteli.
Nejlepší z našich byla Katarína Kukova z 9. třídy na 292. místě z 1 024 účastníků v kraji.                                                                      V kategorii C (střední školy) se po vítězství v krajském kole umístil v celostátním finále náš bývalý žák Daniel Borák na úžasném druhém místě.

Menu

titul1.png

 

23. 10. Teodor

Zítra: Nina

Mezinárodní průkaz ISIC Školák

Ve spolupráci se SRPŠ nabízíme našim žákům možnost zvýhodněného zřízení průkazu ISIC. ISIC Školák je český název pro mezinárodní průkaz ISIC Scholar. Je exkluzivně určen žákům základních škol. Platnost průkazu je až 5 let od vystavení (platnost končí odchodem nebo přestupem na jinou školu). Více informací najdete v horní liště.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních  pracích ve škole jsou od 27.9.2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2017/2018 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

    

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

886903