Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Stalo se...I. pol. 2013/2014 > ŘÍJEN > Podzimní škola v přírodě

Podzimní škola v přírodě

28. 9. – 5. 10. 2013

Poslední zářijovou sobotu se pět tříd naší školy vydalo na Černou horu do Jánek. Byly to IV. A, IV. B, V. A, V. B a VI. třída. Vydaly se za čistým vzduchem a krásnou podzimní přírodou Krkonoš.                                                                                      Nejen, že tu na děti čekalo nějaké to učení (opakování a procvičování již probraného učiva), ale také týden her a soutěží pod názvem Cesta kolem světa.                                                        A protože jsme se všichni ke zdejší přírodě chovali velmi pěkně, byl na nás hodný i Krakonoš. Poslal k nám na besedu horského záchranáře, který nám poutavě vyprávěl o záchranných akcích, které sám prožil. Dále pak pracovníka KRNAPU, který nás protáhl po rašeliništích a ukázal nám, jak vypadá kůrovec a co ve zdejších lesích způsobuje.                                                        Také nám hodný Krakonoš poslal dvě BOSORKY, se kterými jsme si namalovali keramické hrníčky, navlékli náhrdelníky z korálků a potiskali a namalovali látkové tašky.                            A aby toho nebylo málo, obdařil nás Krakonoš celý týden sice chladným, ale překrásným počasím. Myslíme si, že navzdory menším problémům se nám škola v přírodě celkem vydařila, a že všichni odjeli domů spokojeni.

 

 

Menu

titul1.png

 

23. 10. Teodor

Zítra: Nina

Mezinárodní průkaz ISIC Školák

Ve spolupráci se SRPŠ nabízíme našim žákům možnost zvýhodněného zřízení průkazu ISIC. ISIC Školák je český název pro mezinárodní průkaz ISIC Scholar. Je exkluzivně určen žákům základních škol. Platnost průkazu je až 5 let od vystavení (platnost končí odchodem nebo přestupem na jinou školu). Více informací najdete v horní liště.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních  pracích ve škole jsou od 27.9.2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2017/2018 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

    

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

886904