Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Stalo se...I. pol. 2013/2014 > ŘÍJEN > Podzimní škola v přírodě

Podzimní škola v přírodě

28. 9. – 5. 10. 2013

Poslední zářijovou sobotu se pět tříd naší školy vydalo na Černou horu do Jánek. Byly to IV. A, IV. B, V. A, V. B a VI. třída. Vydaly se za čistým vzduchem a krásnou podzimní přírodou Krkonoš.                                                                                      Nejen, že tu na děti čekalo nějaké to učení (opakování a procvičování již probraného učiva), ale také týden her a soutěží pod názvem Cesta kolem světa.                                                        A protože jsme se všichni ke zdejší přírodě chovali velmi pěkně, byl na nás hodný i Krakonoš. Poslal k nám na besedu horského záchranáře, který nám poutavě vyprávěl o záchranných akcích, které sám prožil. Dále pak pracovníka KRNAPU, který nás protáhl po rašeliništích a ukázal nám, jak vypadá kůrovec a co ve zdejších lesích způsobuje.                                                        Také nám hodný Krakonoš poslal dvě BOSORKY, se kterými jsme si namalovali keramické hrníčky, navlékli náhrdelníky z korálků a potiskali a namalovali látkové tašky.                            A aby toho nebylo málo, obdařil nás Krakonoš celý týden sice chladným, ale překrásným počasím. Myslíme si, že navzdory menším problémům se nám škola v přírodě celkem vydařila, a že všichni odjeli domů spokojeni.

 

 

Menu

titul1.png

 

17. 8. Petra

Zítra: Helena

Nevyzvednutá vysvědčení

Nevyzvednutá vysvědčení je možno vyzvednout ve vrátnici školy od 2.7. do 4.7.2018 v době od 8 do 13 hodin, dále pak od 27.8.2018 v době od 8 do 13 hodin.

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy umožňujeme přestup pouze dětem, které jsou naše spádové.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikovaného pedagoga 1.st. a vychovatele/vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

969841