Drobečková navigace

Úvod > Zájmové kroužky > Společnost Dětská Studia

 l.png

 

Společnost Dětská Studia s.r.o. nabízí na ZŠ Karla Čapka následující kurzy:

Společnost Dětská Studia s.r.o. pořádá intenzivní hudební a jazykové kurzy pro děti a mládež. V naší nabídce najdete kurzy anglického jazyka s přípravou na dětské jazykové zkoušky Cambridge, individuální hodiny zpěvu všech žánrů s přípravou na mezinárodní hudební zkoušky ABRSM a muzikálové studio, které se věnuje komplexní pěvecké, taneční a herecké průpravě. Naše žáky připravujeme též ke zkouškám na umělecké školy a k divadelním konkurzům. V létě organizujeme několik turnusů příměstských táborů s hudební a anglickou tématikou pro děti školní i předškolní.

Jsme oficiálním Cambridge English Preparation Centrem, partnerskou institucí British Council Prague a jsme členy Asociace cambridgeských škol v Praze. Muzikálové studio spolupracuje s herci a zpěváky pražského divadla Hybernia, Kalich a Broadway.

  Kontaktujte nás:

https://detska-studia.com/

Mgr. Michaela Kuttlerová DipABRSM (jednatelka, lektorka)

tel. 774 354 833

Barbora Waschinger Tomková (jednatelka, lektorka)

tel. 602 684 198

 

 

 

 

 

 

   

Menu

titul1.png

 

19. 4. Rostislav

Zítra: Marcela

 Ředitelské volno

Ředitelka školy vyhlašuje v souladu s § 24 zákona 561/2004 (školský zákon) ředitelské volno ve dnech 6.5. a 7.5.2019 z provozních důvodů.

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy nejsou možné žádné přestupy (ani pro školní rok 2019/2020).

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 a 2019/2020 hledáme kvalifikovaného pedagoga AJ-ČJ (nástup možný ihned), M-F a vychovatele/vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1043937