Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Stalo se ... 2009/2010 > ČERVEN > Čapkiáda červen 2010

Čapkiáda

Vážení rodiče, prarodiče, milé děti a přátelé školy,

 

            je tady konec školního roku a s ním i blížící se prázdniny. Než ale dozní poslední zvonění a za dětmi a učiteli se zavřou dveře školy, chtěli bychom Vás opět pozvat na odpoledne plné her, soutěží, pohoštění a doufáme i dobré nálady.

 

            Zúčastněte se spolu s námi 2. ročníku ČAPKIÁDY, která se bude konat 24.6. 2009 od 16:00 v areálu školy a přilehlém okolí.  

 

Přijďte a zapojte se do soutěže rodinných týmů. Vytvořte pětičlenný tým, v němž musí být alespoň jeden dospělý (rodič nebo prarodič), 1 dítě prvního stupně a 1 dítě druhého stupně, přičemž 5. třídu považujeme již za druhostupňovou.

 

Nemáte dítko prvního nebo druhého stupně? Nevadí, uveďte do přihlášky, že potřebujete člena do týmu, a pořadatelé vám jej doplní. Ostatní členové mohou být vybráni již libovolně, ale maximálně 2 dospělí a celkem 5 členů.

 

Přihlášky se odevzdávají nejpozději den před konáním Čapkiády prostřednictvím dítěte u nás školou povinného.

 

Vlastní soutěž začíná v 16:00. Na startu v budově školy dostanete kartičku a plánek s rozmístěním stanovišť. Jakožto soutěžící budete označeni barevnými páskami, které Vás pak budou opravňovat ke vstupu do dalších částí. Také si zde budete moci pořídit čepici s logem školy a zaplatíte startovné 10 Kč za člena týmu. Na každém stanovišti budou připraveny různé úkoly, za jejichž splnění budete ohodnoceni jednak body do soutěže a jednak místní měnou - čapkony, které můžete utrácet za jídlo a pití.

 

V 15:30 začíná v parku u Heroldovy lípy malý promenádní koncert. Každé šikovné a odvážné dítě dostane příležitost předvést, co umí zahrát na hudební nástroj, popř. zazpívat. Půjdete-li kolem, zastavte se na chvilku a malým umělcům zatleskejte.

 

V 18:00 končí soutěže a začíná program na vnitřním hřišti školy. Přístup na tuto část je omezen pouze pro účastníky předchozích aktivit (tj. jen pro ty s barevnou páskou na ruce). Začátek zpříjemní děti ze 6. třídy dramatizací Čapkových pohádek, se kterými nás reprezentovaly na přehlídce dětských divadelních souborů v Malých Svatoňovicích. Vyhlášení výsledků pak už jen doplní příjemné chvilky u grilování a ochutnávky toho, co navařily, napekly či nasmažily ochotné a šikovné ruce dětí a rodičů.         

 

            Vážení přátelé a milé děti, Vy, kteří jste spolu s námi zažili loňský ročník, už víte, co Vás čeká. Čapkiáda je nováčkem mezi tradicemi naší školy a všichni bychom si přáli, aby i nováčci mezi Vámi našli chuť a čas se připojit a strávit červnový podvečer s námi.

 

 

                                                                                  těšíme se na Vás

                                                      my všichni z naší školy Karla Čapka na Kodaňské

 

 

 

 

 

Menu

Sablonytisk.png

 MAPII.png

13. 12. Lucie

Zítra: Lýdie

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy nejsou možné žádné přestupy (ani pro školní rok 2019/2020).

Volná místa

Pro školní rok 2019/2020 hledáme kvalifikovaného pedagoga AJ a asistenta pedagoga. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1089524