Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Stalo se ... 2009/2010 > ČERVEN > Čapkiáda červen 2010

Čapkiáda

Vážení rodiče, prarodiče, milé děti a přátelé školy,

 

            je tady konec školního roku a s ním i blížící se prázdniny. Než ale dozní poslední zvonění a za dětmi a učiteli se zavřou dveře školy, chtěli bychom Vás opět pozvat na odpoledne plné her, soutěží, pohoštění a doufáme i dobré nálady.

 

            Zúčastněte se spolu s námi 2. ročníku ČAPKIÁDY, která se bude konat 24.6. 2009 od 16:00 v areálu školy a přilehlém okolí.  

 

Přijďte a zapojte se do soutěže rodinných týmů. Vytvořte pětičlenný tým, v němž musí být alespoň jeden dospělý (rodič nebo prarodič), 1 dítě prvního stupně a 1 dítě druhého stupně, přičemž 5. třídu považujeme již za druhostupňovou.

 

Nemáte dítko prvního nebo druhého stupně? Nevadí, uveďte do přihlášky, že potřebujete člena do týmu, a pořadatelé vám jej doplní. Ostatní členové mohou být vybráni již libovolně, ale maximálně 2 dospělí a celkem 5 členů.

 

Přihlášky se odevzdávají nejpozději den před konáním Čapkiády prostřednictvím dítěte u nás školou povinného.

 

Vlastní soutěž začíná v 16:00. Na startu v budově školy dostanete kartičku a plánek s rozmístěním stanovišť. Jakožto soutěžící budete označeni barevnými páskami, které Vás pak budou opravňovat ke vstupu do dalších částí. Také si zde budete moci pořídit čepici s logem školy a zaplatíte startovné 10 Kč za člena týmu. Na každém stanovišti budou připraveny různé úkoly, za jejichž splnění budete ohodnoceni jednak body do soutěže a jednak místní měnou - čapkony, které můžete utrácet za jídlo a pití.

 

V 15:30 začíná v parku u Heroldovy lípy malý promenádní koncert. Každé šikovné a odvážné dítě dostane příležitost předvést, co umí zahrát na hudební nástroj, popř. zazpívat. Půjdete-li kolem, zastavte se na chvilku a malým umělcům zatleskejte.

 

V 18:00 končí soutěže a začíná program na vnitřním hřišti školy. Přístup na tuto část je omezen pouze pro účastníky předchozích aktivit (tj. jen pro ty s barevnou páskou na ruce). Začátek zpříjemní děti ze 6. třídy dramatizací Čapkových pohádek, se kterými nás reprezentovaly na přehlídce dětských divadelních souborů v Malých Svatoňovicích. Vyhlášení výsledků pak už jen doplní příjemné chvilky u grilování a ochutnávky toho, co navařily, napekly či nasmažily ochotné a šikovné ruce dětí a rodičů.         

 

            Vážení přátelé a milé děti, Vy, kteří jste spolu s námi zažili loňský ročník, už víte, co Vás čeká. Čapkiáda je nováčkem mezi tradicemi naší školy a všichni bychom si přáli, aby i nováčci mezi Vámi našli chuť a čas se připojit a strávit červnový podvečer s námi.

 

 

                                                                                  těšíme se na Vás

                                                      my všichni z naší školy Karla Čapka na Kodaňské

 

 

 

 

 

Menu

titul1.png

 

21. 8. Johana

Zítra: Bohuslav

Nevyzvednutá vysvědčení

Nevyzvednutá vysvědčení je možno vyzvednout ve vrátnici školy od 2.7. do 4.7.2018 v době od 8 do 13 hodin, dále pak od 27.8.2018 v době od 8 do 13 hodin.

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy umožňujeme přestup pouze dětem, které jsou naše spádové.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikovaného pedagoga 1.st. a vychovatele/vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

970374