Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Stalo se ... 2009/2010 > ČERVEN > Čapkiáda červen 2010

Čapkiáda

Vážení rodiče, prarodiče, milé děti a přátelé školy,

 

            je tady konec školního roku a s ním i blížící se prázdniny. Než ale dozní poslední zvonění a za dětmi a učiteli se zavřou dveře školy, chtěli bychom Vás opět pozvat na odpoledne plné her, soutěží, pohoštění a doufáme i dobré nálady.

 

            Zúčastněte se spolu s námi 2. ročníku ČAPKIÁDY, která se bude konat 24.6. 2009 od 16:00 v areálu školy a přilehlém okolí.  

 

Přijďte a zapojte se do soutěže rodinných týmů. Vytvořte pětičlenný tým, v němž musí být alespoň jeden dospělý (rodič nebo prarodič), 1 dítě prvního stupně a 1 dítě druhého stupně, přičemž 5. třídu považujeme již za druhostupňovou.

 

Nemáte dítko prvního nebo druhého stupně? Nevadí, uveďte do přihlášky, že potřebujete člena do týmu, a pořadatelé vám jej doplní. Ostatní členové mohou být vybráni již libovolně, ale maximálně 2 dospělí a celkem 5 členů.

 

Přihlášky se odevzdávají nejpozději den před konáním Čapkiády prostřednictvím dítěte u nás školou povinného.

 

Vlastní soutěž začíná v 16:00. Na startu v budově školy dostanete kartičku a plánek s rozmístěním stanovišť. Jakožto soutěžící budete označeni barevnými páskami, které Vás pak budou opravňovat ke vstupu do dalších částí. Také si zde budete moci pořídit čepici s logem školy a zaplatíte startovné 10 Kč za člena týmu. Na každém stanovišti budou připraveny různé úkoly, za jejichž splnění budete ohodnoceni jednak body do soutěže a jednak místní měnou - čapkony, které můžete utrácet za jídlo a pití.

 

V 15:30 začíná v parku u Heroldovy lípy malý promenádní koncert. Každé šikovné a odvážné dítě dostane příležitost předvést, co umí zahrát na hudební nástroj, popř. zazpívat. Půjdete-li kolem, zastavte se na chvilku a malým umělcům zatleskejte.

 

V 18:00 končí soutěže a začíná program na vnitřním hřišti školy. Přístup na tuto část je omezen pouze pro účastníky předchozích aktivit (tj. jen pro ty s barevnou páskou na ruce). Začátek zpříjemní děti ze 6. třídy dramatizací Čapkových pohádek, se kterými nás reprezentovaly na přehlídce dětských divadelních souborů v Malých Svatoňovicích. Vyhlášení výsledků pak už jen doplní příjemné chvilky u grilování a ochutnávky toho, co navařily, napekly či nasmažily ochotné a šikovné ruce dětí a rodičů.         

 

            Vážení přátelé a milé děti, Vy, kteří jste spolu s námi zažili loňský ročník, už víte, co Vás čeká. Čapkiáda je nováčkem mezi tradicemi naší školy a všichni bychom si přáli, aby i nováčci mezi Vámi našli chuť a čas se připojit a strávit červnový podvečer s námi.

 

 

                                                                                  těšíme se na Vás

                                                      my všichni z naší školy Karla Čapka na Kodaňské

 

 

 

 

 

Menu

titul1.png

 

21. 11. Albert

Zítra: Cecílie

Mezinárodní průkaz ISIC Školák

Ve spolupráci se SRPŠ nabízíme našim žákům možnost zvýhodněného zřízení průkazu ISIC. ISIC Školák je český název pro mezinárodní průkaz ISIC Scholar. Je exkluzivně určen žákům základních škol. Platnost průkazu je až 5 let od vystavení (platnost končí odchodem nebo přestupem na jinou školu). Více informací najdete v horní liště.

 

Adventní dílny

Z důvodu rekonstrukce ve škole se letos nekonají adventní dílny. O to více se na Vás budeme těšit příští rok.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9.2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2017/2018 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

 

 

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

896596