Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Olympiády a soutěže 2009/2010 > Poetické a pěvecké setkání

Poetické a pěvecké setkání

 

„STRADEA“ – Strašnická dětská agentura 

Praha, 26. 4. 2010

 

Dovolte, abych Vás seznámila s výsledky „Poetického a pěveckého setkání“, které se konalo 14. a 15. 4. 2010 v sále TJ Sokol Strašnice.

 

Celkem se zúčastnilo 55 dětí z 12 základních škol Prahy 10.

 

 

Recitace – 0. kategorie

Veronika Divišová (ZŠ Švehlova)            - mimořádné ocenění, diplom

Adam Novák (ZŠ Brigádníků)                 - mimořádné ocenění, diplom

Lucie Hendrychová (ZŠ Hostýnská)        - mimořádné ocenění, diplom

 

Recitace – 1. kategorie

Viktor Friml (Stradea)                         - postup na „Dětský galavečer“ do divadla Reduta

Marta Tauchmanová (ZŠ Vladivostocká)    - mimořádné ocenění, diplom

Vendula Pičmanová (ZŠ Brigádníků)           - mimořádné ocenění, diplom

 

Zpěv – 1. kategorie 

Damián Heczko (ZŠ Jakutská)            - mimořádné ocenění, diplom

 

Recitace – 2. kategorie

Lea Mitrovičová (ZŠ Hostýnská)         - postup na „Dětský galavečer“ do divadla Reduta

Adéla Kopřivová (ZŠ Brigádníků)       - mimořádné ocenění, diplom

 

Zpěv – 2. kategorie

Jan Kolenatý (ZŠ Vladivostocká)        - postup na „Dětský galavečer“ do divadla Reduta

Michal Sedlák (ZŠ Vladivostocká)      - postup na „Dětský galavečer“ do divadla Reduta

Adéla Kopřivová (ZŠ Brigádníků)       - mimořádné ocenění, diplom

 

Recitace – 3. kategorie

Lukáš Friml (Stradea)                          - postup na „Dětský galavečer“ do divadla Reduta

Tereza Štenclová (ZŠ Jakutská)           - postup na „Dětský galavečer“ do divadla Reduta

Sarah Zdarsová (ZŠ Jakutská)              - mimořádné ocenění, diplom

 

Recitace – 4. kategorie

Vendula Jabůrková (ZŠ Břečťanová)   - postup na „Dětský galavečer“ do divadla Reduta Kateřina Pánková (ZŠ Kodaňská)        - mimořádné ocenění, diplom)                     Lukáš Ruml (ZŠ Gutova)                       - mimořádné ocenění, diplom

Zpěv – 3. a 4. kategorie

Lucie Kollertová (ZŠ Jakutská)           - postup na „Dětský galavečer“ do divadla Reduta

 

Ostatním účastníkům a samozřejmě spolupracujícím pedagogům patří poděkování.

 

Těším se na opětovné setkání v příštím roce.

 

S pozdravem,

 

Ivana Kriglová

Předsedkyně občanského sdružení STRADEA

Kontakt: 776593164

smssevrena@email.cz

Menu

titul1.png

 

21. 1. Běla

Zítra: Slavomír

Pohovorové hodiny

V pondělí 14.1.2019 se od 16:00 do 18:00 konají pohovorové hodiny pro třídy I.C, II.B, III.A a 6. - 9 ročník. V ostatních třídách proběhnou tripartitní schůzky dle rozpisu třídních učitelek.

Uzavření školního hřiště

Z důvodu rekonstrukce povrchu běžecké dráhy je od 3.12.2018 až do odvolání školní hřiště uzavřeno pro veškerou činnost.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Den otevřených dveří se uskuteční 5.3. 2019 od 13 do 17 hodin.

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. ročníku proběhne ve dnech 2. a 3.4. 2019 od 14 do 18 hodin.

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy umožňujeme přestup pouze dětem, které jsou naše spádové.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikovaného pedagoga 1.st., pedagoga s aprobací AJ-ČJ, M-F a vychovatele/vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1013977