Drobečková navigace

Úvod > Mléčné výrobky

Mléčné výrobky 

 

VÍTEJTE V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2017-18

Co nového nás čeká?
ZAČÍNÁME S NEDOTOVANÝMI PRODUKTY:

Vzhledem k tomu, že ještě nejsou stanoveny ceny dotovaných produktů Ministerstvem financí a není známa metodika jejich prodeje a evidence ze strany Ministerstva zemědělství (SZIF), naplnili jsme automaty nedotovanými výrobky zdravých svačinek. Všechny výrobky odpovídají tzv.pamlskové vyhlášce. Produktové karty a ceník naleznete na našem webu.


MLÉKO DO ŠKOL:
Výrobky jsou určeny pro žáky základních a studenty středních škol. Vyloučeny jsou mateřské školy.
Neochucené mléko budete dostávat 2 x ZDARMA za měsíc dle počtu přihlášených dětí. Neochucené mléčné produkty (sýry a jogurty), také v kvalitě BIO a ZCELA ZDARMA budete dostávat od listopadu. Rovněž ochucené mléčné výrobky s doplatkem žáka a s výběrem z automatu budou k dispozici nejdříve až od listopadu.
Vše bude záležet na finančním limitu, který bude vyhlášen 
do 31.10. 2017.

Mléko pro evropské školy je program, kdy se Evropské společenství a Česká republika podílejí na podpoře spotřeby mléka a mléčných výrobků u dětí ze základních a středních škol. V České republice tento projekt zastřešuje Státní zemědělský a intervenční fond, spadající pod Ministerstvo zemědělství, ve spolupráci se schválenými dodavateli mléka a mléčných výrobků do škol.

Firma dodávající mléčné výrobky do naší školy, spolupracuje s Mlékárnou Kunín a.s., jejíž produkty jsou zárukou té nejvyšší kvality. Mléčné výrobky jsou uchovávány v chladícím automatu. Děti si je mohou vybírat prostřednictví speciálních kreditek.

Více na www.happysnack.cz 

NABÍDKA V AUTOMATU

Mléko neochucené

Polotučné mléko 
Obsah balení: 200 ml

Mléko ochucené

Polotučné mléko s příchutí
Obsah balení: 200 ml 

Ochucená mléka obsahují o třetinu méně přidaného cukru, než vyžaduje evropská norma, a pravé příchutě, nikoli jejich náhražky.

   

Další nabídky výrobků v automatu a ceny zde:

https://www.happysnack.cz/skolni-automat/nabidka-v-automatu/

 

Jak výrobky z automatu vybírat?

Pomocí speciální kartičky s unikátním čárovým kódem. Karta je zdarma rozdávána ve škole a k výběru placených výrobků je třeba ji nabít bezhotovostním způsobem určitým finančním obnosem. Rodiče mohou sledovat výběry výrobků z automatu a provádět různá nastavení po přihlášení ke kartovému účtu.

Více info o kartách a platbě zde:

https://www.happysnack.cz/skolni-automat/predplacena-karta/

 

 

 

 

Menu

titul1.png

 

22. 9. Darina

Zítra: Berta

Ředitelské volno

Na základě § 24, odst. 2, zákona č. 561/2004 o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a vyhlášky č. 16/2005 Sb. o organizaci školního roku vyhlašuji na den 5.10.2018 ředitelské volno.

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy umožňujeme přestup pouze dětem, které jsou naše spádové.

Informace půdní vestavbě

Informace o půdní vestavbě jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikovaného pedagoga 1.st. a vychovatele/vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

980489