Drobečková navigace

Úvod > Mléčné výrobky

Mléčné výrobky 

 

Mléko pro evropské školy je program, kdy se Evropské společenství a Česká republika podílejí na podpoře spotřeby mléka a mléčných výrobků u dětí z mateřských, základních a středních škol. V České republice tento projekt zastřešuje Státní zemědělský a intervenční fond, spadající pod Ministerstvo zemědělství, ve spolupráci se schválenými dodavateli mléka a mléčných výrobků do škol.

Firma dodávající mléčné výrobky do naší školy, spolupracuje s Mlékárnou Kunín a.s., jejíž produkty jsou zárukou té nejvyšší kvality. Mléčné výrobky jsou uchovávány v chladícím automatu. Děti si je mohou vybírat prostřednictví speciálních kreditek.


Jaký je nárok dítěte na mléko či mléčný výrobek?

Jedno dítě = jedno mléko = jeden vyučovací den

ALE!
V automatu hlídáme nároky dětí ve třech zúčtovacích obdobích – září až prosinec, leden až březen a duben až červen. Znamená to, že v automatu je nastaven počet vyučovacích dnů za každé období, např. pokud je v období září až prosinec 82 vyučovacích dnů, pak si dítě může celkem vybrat až 82 dotovaných mléčných výrobků. Záleží pak na něm, zda si je vybere v jeden den nebo postupně v celém zúčtovacím období.

POZOR! Jakmile si nárok vyčerpá, bude žákovi za mléko účtovaná nedotovaná cena. Nový nárok na dotované výrobky pak má až počátkem dalšího zúčtovacího období.

Více na www.happysnack.cz 

 

NABÍDKA V AUTOMATU

Mléko neochucené

Polotučné mléko 
Obsah balení: 200 ml
Cena: dotovaná 7,90 Kč / nedotovaná 13, 80 Kč

Mléko ochucené

Polotučné mléko s příchutí
Obsah balení: 200 ml 
Cena: 8,40 Kč / 14,50 Kč (kakaové)   

           8,70 Kč / 14,70 Kč (čokoládové)

           9,10 Kč / 15,20 Kč (vanilkové)

Ochucená mléka obsahují o třetinu méně přidaného cukru, než vyžaduje evropská norma, a pravé příchutě, nikoli jejich náhražky.

   

Další nabídky výrobků v automatu a ceny zde:

https://www.happysnack.cz/skolni-automat/nabidka-v-automatu/

 

Jak výrobky z automatu vybírat?

Pomocí speciální kartičky s unikátním čárovým kódem. Karta je zdarma rozdávána ve škole a k výběru placených výrobků je třeba ji nabít bezhotovostním způsobem určitým finančním obnosem. Rodiče mohou sledovat výběry výrobků z automatu a provádět různá nastavení po přihlášení ke kartovému účtu.

Více info o kartách a platbě zde:

https://www.happysnack.cz/skolni-automat/predplacena-karta/

 

 

 

 

Menu

titul1.png

 

19. 8. Ludvík

Zítra: Bernard

Volná místa

Pro školní rok 2017/2018 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností:  učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

865329