Drobečková navigace

Úvod > Mléčné výrobky

Mléčné výrobky 

 

VÍTEJTE V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2017-18

Co nového nás čeká?
ZAČÍNÁME S NEDOTOVANÝMI PRODUKTY:

Vzhledem k tomu, že ještě nejsou stanoveny ceny dotovaných produktů Ministerstvem financí a není známa metodika jejich prodeje a evidence ze strany Ministerstva zemědělství (SZIF), naplnili jsme automaty nedotovanými výrobky zdravých svačinek. Všechny výrobky odpovídají tzv.pamlskové vyhlášce. Produktové karty a ceník naleznete na našem webu.


MLÉKO DO ŠKOL:
Výrobky jsou určeny pro žáky základních a studenty středních škol. Vyloučeny jsou mateřské školy.
Neochucené mléko budete dostávat 2 x ZDARMA za měsíc dle počtu přihlášených dětí. Neochucené mléčné produkty (sýry a jogurty), také v kvalitě BIO a ZCELA ZDARMA budete dostávat od listopadu. Rovněž ochucené mléčné výrobky s doplatkem žáka a s výběrem z automatu budou k dispozici nejdříve až od listopadu.
Vše bude záležet na finančním limitu, který bude vyhlášen 
do 31.10. 2017.

Mléko pro evropské školy je program, kdy se Evropské společenství a Česká republika podílejí na podpoře spotřeby mléka a mléčných výrobků u dětí ze základních a středních škol. V České republice tento projekt zastřešuje Státní zemědělský a intervenční fond, spadající pod Ministerstvo zemědělství, ve spolupráci se schválenými dodavateli mléka a mléčných výrobků do škol.

Firma dodávající mléčné výrobky do naší školy, spolupracuje s Mlékárnou Kunín a.s., jejíž produkty jsou zárukou té nejvyšší kvality. Mléčné výrobky jsou uchovávány v chladícím automatu. Děti si je mohou vybírat prostřednictví speciálních kreditek.

Více na www.happysnack.cz 

NABÍDKA V AUTOMATU

Mléko neochucené

Polotučné mléko 
Obsah balení: 200 ml

Mléko ochucené

Polotučné mléko s příchutí
Obsah balení: 200 ml 

Ochucená mléka obsahují o třetinu méně přidaného cukru, než vyžaduje evropská norma, a pravé příchutě, nikoli jejich náhražky.

   

Další nabídky výrobků v automatu a ceny zde:

https://www.happysnack.cz/skolni-automat/nabidka-v-automatu/

 

Jak výrobky z automatu vybírat?

Pomocí speciální kartičky s unikátním čárovým kódem. Karta je zdarma rozdávána ve škole a k výběru placených výrobků je třeba ji nabít bezhotovostním způsobem určitým finančním obnosem. Rodiče mohou sledovat výběry výrobků z automatu a provádět různá nastavení po přihlášení ke kartovému účtu.

Více info o kartách a platbě zde:

https://www.happysnack.cz/skolni-automat/predplacena-karta/

 

 

 

 

Menu

titul1.png

 

22. 5. Emil

Zítra: Vladimír

Výsledky ankety ohledně přechodů před školou

Většina rodičů se přiklání k podání žádosti na MP ohledně stálého dohledu MP na přechodech před školou v dobe od 7:30 do 8:00. Bližší informace včetně vyhodnocení dotazníku najdete na iskole.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

951371