Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Olympiády a soutěže 2009/2010 > Deskohraní

Deskohraní

Již devátý ročník Olympiády duševních sportů s názvem „Deskohraní“ proběhl ve dnech 19. - 27.9.2009 v budově České obce sokolské v Tyršově domě v Praze na Újezdě.

 

Mnoha soutěží od začátečnických až po špičkové turnaje se již tradičně účastnili i žáci ZŠ Karla Čapka z Prahy 10. Žáci  4. – 9. tříd měli možnost absolvovat miniturnaje v rámci programu pro školy s možností naučit se mnohé z různých druhů stolních her. Dopolední program byl určen dětem, odpoledního se mohla účastnit široká veřejnost.

 

O první místo v hlavním juniorském turnaji ve hře Othello zabojovali mezi 28 hráči bratři Daniel (1. místo) a Michael (2. místo) Borákovi.

 

Vrcholem juniorských turnajů se stal páteční turnaj v Zatre (viz foto). Třináct hráčů bojovalo o titul juniorského mistra Evropy. Při neúčasti zahraničních hráčů bylo vítězství hladkou záležitostí dětí ze ZŠ Karla Čapka. Juniorským mistrem Evropy se stal Bronislav Page (8. třída), na druhém místě stanul Daniel Borák (8. třída).

 

Deskohraní je určeno všem hravým lidem z celého světa, malým i velkým, expertům i amatérům. Je připraven program pro děti i dospělé, mistrovské turnaje i začátečnické soutěže. Pobavit se, zahrát si, smysluplně využít čas a naučit něco nového může přijít kdokoli bez ohledu na věk.

 

Zatre

Zatre

Zatre 1.místo

Zatre 2.místo

 

 

 

 

 

Menu

titul1.png

 

21. 1. Běla

Zítra: Slavomír

Pohovorové hodiny

V pondělí 14.1.2019 se od 16:00 do 18:00 konají pohovorové hodiny pro třídy I.C, II.B, III.A a 6. - 9 ročník. V ostatních třídách proběhnou tripartitní schůzky dle rozpisu třídních učitelek.

Uzavření školního hřiště

Z důvodu rekonstrukce povrchu běžecké dráhy je od 3.12.2018 až do odvolání školní hřiště uzavřeno pro veškerou činnost.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Den otevřených dveří se uskuteční 5.3. 2019 od 13 do 17 hodin.

ZÁPIS DO 1. TŘÍD

Zápis do 1. ročníku proběhne ve dnech 2. a 3.4. 2019 od 14 do 18 hodin.

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy umožňujeme přestup pouze dětem, které jsou naše spádové.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikovaného pedagoga 1.st., pedagoga s aprobací AJ-ČJ, M-F a vychovatele/vychovatelku do školní družiny. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1013971