Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Olympiády a soutěže 2009/2010 > Deskohraní

Deskohraní

Již devátý ročník Olympiády duševních sportů s názvem „Deskohraní“ proběhl ve dnech 19. - 27.9.2009 v budově České obce sokolské v Tyršově domě v Praze na Újezdě.

 

Mnoha soutěží od začátečnických až po špičkové turnaje se již tradičně účastnili i žáci ZŠ Karla Čapka z Prahy 10. Žáci  4. – 9. tříd měli možnost absolvovat miniturnaje v rámci programu pro školy s možností naučit se mnohé z různých druhů stolních her. Dopolední program byl určen dětem, odpoledního se mohla účastnit široká veřejnost.

 

O první místo v hlavním juniorském turnaji ve hře Othello zabojovali mezi 28 hráči bratři Daniel (1. místo) a Michael (2. místo) Borákovi.

 

Vrcholem juniorských turnajů se stal páteční turnaj v Zatre (viz foto). Třináct hráčů bojovalo o titul juniorského mistra Evropy. Při neúčasti zahraničních hráčů bylo vítězství hladkou záležitostí dětí ze ZŠ Karla Čapka. Juniorským mistrem Evropy se stal Bronislav Page (8. třída), na druhém místě stanul Daniel Borák (8. třída).

 

Deskohraní je určeno všem hravým lidem z celého světa, malým i velkým, expertům i amatérům. Je připraven program pro děti i dospělé, mistrovské turnaje i začátečnické soutěže. Pobavit se, zahrát si, smysluplně využít čas a naučit něco nového může přijít kdokoli bez ohledu na věk.

 

Zatre

Zatre

Zatre 1.místo

Zatre 2.místo

 

 

 

 

 

Menu

titul1.png

 

27. 4. Jaroslav

Zítra: Vlastislav

Vyhlášení ředitelského volna

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 o předškolním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění vyhlašuji z organizačních a technických důvodů na dny 30.4.2018 a 7.5.2018 ředitelské volno. Mgr. Ivana Vaňková, ředitelka školy

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9. 2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2018/2019 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

944579