Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Olympiády a soutěže 2009/2010 > Deskohraní

Deskohraní

Již devátý ročník Olympiády duševních sportů s názvem „Deskohraní“ proběhl ve dnech 19. - 27.9.2009 v budově České obce sokolské v Tyršově domě v Praze na Újezdě.

 

Mnoha soutěží od začátečnických až po špičkové turnaje se již tradičně účastnili i žáci ZŠ Karla Čapka z Prahy 10. Žáci  4. – 9. tříd měli možnost absolvovat miniturnaje v rámci programu pro školy s možností naučit se mnohé z různých druhů stolních her. Dopolední program byl určen dětem, odpoledního se mohla účastnit široká veřejnost.

 

O první místo v hlavním juniorském turnaji ve hře Othello zabojovali mezi 28 hráči bratři Daniel (1. místo) a Michael (2. místo) Borákovi.

 

Vrcholem juniorských turnajů se stal páteční turnaj v Zatre (viz foto). Třináct hráčů bojovalo o titul juniorského mistra Evropy. Při neúčasti zahraničních hráčů bylo vítězství hladkou záležitostí dětí ze ZŠ Karla Čapka. Juniorským mistrem Evropy se stal Bronislav Page (8. třída), na druhém místě stanul Daniel Borák (8. třída).

 

Deskohraní je určeno všem hravým lidem z celého světa, malým i velkým, expertům i amatérům. Je připraven program pro děti i dospělé, mistrovské turnaje i začátečnické soutěže. Pobavit se, zahrát si, smysluplně využít čas a naučit něco nového může přijít kdokoli bez ohledu na věk.

 

Zatre

Zatre

Zatre 1.místo

Zatre 2.místo

 

 

 

 

 

Menu

Sablonytisk.png

 MAPII.png

17. 11. Mahulena, Den studentů

Zítra: Romana

Přestupy do ZŠ Karla Čapka

S ohledem na kapacitu školy nejsou možné žádné přestupy (ani pro školní rok 2019/2020).

Volná místa

Pro školní rok 2019/2020 hledáme kvalifikovaného pedagoga AJ a asistenta pedagoga. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

zskarlacapka.bakalari.cz

Webmail

webmail

Návštěvnost stránek

1085415