Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Olympiády a soutěže 2008/2009 > výtvarné > Výtvarná soutěž "Svět kolem nás a vánoční čas"

Výtvarná soutěž

"Svět kolem nás a vánoční čas"

Porota ve složení Mgr. Eva Hašková (předseda), akademická malířka Jana Anděličová, Nikoleta Justová, Viera Pávková a Stanislava Adamcová se sešla po individuálním posouzení zadaných prací k závěrečnému zasedání v úterý 9. prosince 2008 a dospěla k rozhodnutí udělit v jednotlivých kategoriích tyto ceny a čestná uznání:

 

A/ Kategorie mateřské školy :

 

Kolektivní práce

1.      MŠ Přetlucká – „Andělé pastýřům zvěstovali“ /soubor figurek z keramiky/

2.         MŠ Dvouletky – „Radujme se veselme se“ /kolektivní práce - malba/

2.         MŠ Hřibská - „Betlém“ /prostorová práce z papíru/

3.           Chmelová – „Podzimní štěbetání“ /kolektivní práce – malba, 5-6 let/

3.      MŠ Podléšková – „Vánoce na Vltavě“ /

 

Čestná uznání:

MŠ Přetlucká – „Přiletěli havrani“ /soubor maleb jednotlivých dětí - 4,5 roku/

MŠ U Roháčových kasáren – „Sbírka sněhových vloček“ /kolektivní práce/

MŠ U Vršovického nádraží – „Vánoční pastýř“ /kolektivní práce, 4 – 5 let/

MŠ Vladivostocká – „Vrabčí hostina“ /kolektivní práce 4 – 6 let/

 

 

Práce jednotlivců

1.    Lucie Svobodová „Pečeme vánoční cukroví“  /MŠ Vladivostocká, 4 roky/

1.         Markéta Pechmanová „Betlém“ / MŠ Tolstého, 5 let/

2.         Irena Minaříková „U nás doma“ /MŠ Tolstého, 5,5 roku/

2.         „Mikulášské rojení“/MŠ Zvonková, 6 let/

3.         Veronika Máchová „Sněhulák František a Zuzanka“ / MŠ Magnitogorská, 5 let/

3.         Sára Mudrová „Koťata v zimě“ / MŠ Magnitogorská, 5 let /

 

 

            B/ Kategorie základní školy I. stupeň :

 

Kolektivní práce –

1.         ZŠ Břečťanová „ O židličce Madličce“ (leporelo + ryby), /kolektivní práce žáků 3 tř

 

2.         ZŠ logopedická Moskevská za soubor keramických okének  /práce žáků 3.A – Veronika Bardová, Aneta Hudcová,  Michal Nový, Pavel Toulec, Dominika Tůmová /

 

3.         ZŠ Olešská „Plaveme si jen tak /kolektivní práce žáků Oskara Scoppa a Davida Romantika, 11 let/

3.   ZŠ Kodaňská „Čertovská třída“ /kolektivní práce žáků 1.B

 

 

Čestné uznání:

ZŠ Gutova „Čerti z 1.A“ /kolektivní práce žáků  1.A-V. Brabec,

     M.Drymeová, B. Hajičová,  T. Chrt, Š. Rafflová, L. Schlaichertová, J.

     Šatalíková, V. Šťastná, A. Štíšková, K. Zeman/

ZŠ U Roháčových kasáren „Betlém“ /kolektivní práce školního keramického kroužku/

ZŠ Vladivostocká „Ptačí sněm“ /prostorová dekorace- kolektivní práce žáků 2.A a 2.B/

 

Práce jednotlivců

1.      Veronika Hrůzová „Anděl“ /8 let, ZŠ V Rybníčkách/

2.        David Vobořil „Vánoční pták“ /9 let, ZŠ Gutova/

3.        Anna Klamová „Zimní království“ /1.tř.,ZŠ Břečťanová/

3.         Jindra Zavadil „Zimní království“ /1.tř., ZŠ Břečťanová/

 

Čestná uznání –

            Tereza Kosková „Anděl za horami“ /.1.A , ZŠ Hostýnská/

            Štěpán Novák „Poselství“ /5.B, ZŠ Jakutská/

 

 

 

 

C/ Kategorie základní školy II. stupeň :

 

Kolektivní práce

1.       ZŠ Nad Vodovodem „Madona“ /kolektivní práce - Iveta Tichá a Kristýna Čermáková, 13 let /

 

2.         ZŠ Nad Vodovodem „Madona - mozaika“/ kolektivní práce – Jan Kiralyi,  Jakub Oščádal, Martin Šámal, Daniel Vrána, 13 let /

 

3.         ZŠ Brigádníků „Večerní sáňkování“ /kolektivní práce - Miroslav Frydryšek Filip Knittl, 8.B/

 

 

 

Práce jednotlivců

1.     Martina Krausová „Noční výlet“ /9.A, ZŠ Nad Vodovodem /

2.         Monika Trmalová „Narození Ježíšek“ /13 let, ZŠ Brigádníků/

3.         Veronika Čadková  „Krutá zima“ /15 let ZŠ Gutova /

 

 

Čestné uznání:

Julia Novicka „Vánoční víla“ /14 let, ZŠ  Švehlova /

 

 

 

 

 

Do soutěže zadalo práce 23 mateřských škol (Bajkalská, Benešovská, Dvouletky, Hřibská, Chmelová, Kodaňská, Magnitogorská, Mládežnická, Nedvězská, Nučická, Omská, Podléšková, Přetlucká, Rembrantova, Štěchovická, Tolstého, Troilova, U Roháčových kasáren, U Vršovického nádraží, Útulná, Ve Stínu, Vladivostocká, Zvonková), 13 základních (Brigádníků, Břečťanová, Gutova, Hostýnská, Jakutská, Kodaňská, Nad Vodovodem, Olešská, Švehlova, U Roháčových kasáren, U Vršovického nádraží, V Rybníčkách, Vladivostocká) a Mateřská a Základní škola logopedická Moskevská a Mateřská a Základní škola Diakonie ČCE Praha 10-Saratovská)

 

 

Zapsala: 9. 12. 2008  S. Adamcová, odd. kultury a občanských aktivit

 

Menu

titul1.png

 

20. 9. Oleg

Zítra: Matouš

Volná místa

Pro školní rok 2017/2018 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností:  učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

    

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

875294