Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Olympiády a soutěže 2008/2009 > výtvarné > Výtvarná soutěž "Svět kolem nás a vánoční čas"

Výtvarná soutěž

"Svět kolem nás a vánoční čas"

Porota ve složení Mgr. Eva Hašková (předseda), akademická malířka Jana Anděličová, Nikoleta Justová, Viera Pávková a Stanislava Adamcová se sešla po individuálním posouzení zadaných prací k závěrečnému zasedání v úterý 9. prosince 2008 a dospěla k rozhodnutí udělit v jednotlivých kategoriích tyto ceny a čestná uznání:

 

A/ Kategorie mateřské školy :

 

Kolektivní práce

1.      MŠ Přetlucká – „Andělé pastýřům zvěstovali“ /soubor figurek z keramiky/

2.         MŠ Dvouletky – „Radujme se veselme se“ /kolektivní práce - malba/

2.         MŠ Hřibská - „Betlém“ /prostorová práce z papíru/

3.           Chmelová – „Podzimní štěbetání“ /kolektivní práce – malba, 5-6 let/

3.      MŠ Podléšková – „Vánoce na Vltavě“ /

 

Čestná uznání:

MŠ Přetlucká – „Přiletěli havrani“ /soubor maleb jednotlivých dětí - 4,5 roku/

MŠ U Roháčových kasáren – „Sbírka sněhových vloček“ /kolektivní práce/

MŠ U Vršovického nádraží – „Vánoční pastýř“ /kolektivní práce, 4 – 5 let/

MŠ Vladivostocká – „Vrabčí hostina“ /kolektivní práce 4 – 6 let/

 

 

Práce jednotlivců

1.    Lucie Svobodová „Pečeme vánoční cukroví“  /MŠ Vladivostocká, 4 roky/

1.         Markéta Pechmanová „Betlém“ / MŠ Tolstého, 5 let/

2.         Irena Minaříková „U nás doma“ /MŠ Tolstého, 5,5 roku/

2.         „Mikulášské rojení“/MŠ Zvonková, 6 let/

3.         Veronika Máchová „Sněhulák František a Zuzanka“ / MŠ Magnitogorská, 5 let/

3.         Sára Mudrová „Koťata v zimě“ / MŠ Magnitogorská, 5 let /

 

 

            B/ Kategorie základní školy I. stupeň :

 

Kolektivní práce –

1.         ZŠ Břečťanová „ O židličce Madličce“ (leporelo + ryby), /kolektivní práce žáků 3 tř

 

2.         ZŠ logopedická Moskevská za soubor keramických okének  /práce žáků 3.A – Veronika Bardová, Aneta Hudcová,  Michal Nový, Pavel Toulec, Dominika Tůmová /

 

3.         ZŠ Olešská „Plaveme si jen tak /kolektivní práce žáků Oskara Scoppa a Davida Romantika, 11 let/

3.   ZŠ Kodaňská „Čertovská třída“ /kolektivní práce žáků 1.B

 

 

Čestné uznání:

ZŠ Gutova „Čerti z 1.A“ /kolektivní práce žáků  1.A-V. Brabec,

     M.Drymeová, B. Hajičová,  T. Chrt, Š. Rafflová, L. Schlaichertová, J.

     Šatalíková, V. Šťastná, A. Štíšková, K. Zeman/

ZŠ U Roháčových kasáren „Betlém“ /kolektivní práce školního keramického kroužku/

ZŠ Vladivostocká „Ptačí sněm“ /prostorová dekorace- kolektivní práce žáků 2.A a 2.B/

 

Práce jednotlivců

1.      Veronika Hrůzová „Anděl“ /8 let, ZŠ V Rybníčkách/

2.        David Vobořil „Vánoční pták“ /9 let, ZŠ Gutova/

3.        Anna Klamová „Zimní království“ /1.tř.,ZŠ Břečťanová/

3.         Jindra Zavadil „Zimní království“ /1.tř., ZŠ Břečťanová/

 

Čestná uznání –

            Tereza Kosková „Anděl za horami“ /.1.A , ZŠ Hostýnská/

            Štěpán Novák „Poselství“ /5.B, ZŠ Jakutská/

 

 

 

 

C/ Kategorie základní školy II. stupeň :

 

Kolektivní práce

1.       ZŠ Nad Vodovodem „Madona“ /kolektivní práce - Iveta Tichá a Kristýna Čermáková, 13 let /

 

2.         ZŠ Nad Vodovodem „Madona - mozaika“/ kolektivní práce – Jan Kiralyi,  Jakub Oščádal, Martin Šámal, Daniel Vrána, 13 let /

 

3.         ZŠ Brigádníků „Večerní sáňkování“ /kolektivní práce - Miroslav Frydryšek Filip Knittl, 8.B/

 

 

 

Práce jednotlivců

1.     Martina Krausová „Noční výlet“ /9.A, ZŠ Nad Vodovodem /

2.         Monika Trmalová „Narození Ježíšek“ /13 let, ZŠ Brigádníků/

3.         Veronika Čadková  „Krutá zima“ /15 let ZŠ Gutova /

 

 

Čestné uznání:

Julia Novicka „Vánoční víla“ /14 let, ZŠ  Švehlova /

 

 

 

 

 

Do soutěže zadalo práce 23 mateřských škol (Bajkalská, Benešovská, Dvouletky, Hřibská, Chmelová, Kodaňská, Magnitogorská, Mládežnická, Nedvězská, Nučická, Omská, Podléšková, Přetlucká, Rembrantova, Štěchovická, Tolstého, Troilova, U Roháčových kasáren, U Vršovického nádraží, Útulná, Ve Stínu, Vladivostocká, Zvonková), 13 základních (Brigádníků, Břečťanová, Gutova, Hostýnská, Jakutská, Kodaňská, Nad Vodovodem, Olešská, Švehlova, U Roháčových kasáren, U Vršovického nádraží, V Rybníčkách, Vladivostocká) a Mateřská a Základní škola logopedická Moskevská a Mateřská a Základní škola Diakonie ČCE Praha 10-Saratovská)

 

 

Zapsala: 9. 12. 2008  S. Adamcová, odd. kultury a občanských aktivit

 

Menu

titul1.png

 

24. 11. Emílie

Zítra: Kateřina

Mezinárodní průkaz ISIC Školák

Ve spolupráci se SRPŠ nabízíme našim žákům možnost zvýhodněného zřízení průkazu ISIC. ISIC Školák je český název pro mezinárodní průkaz ISIC Scholar. Je exkluzivně určen žákům základních škol. Platnost průkazu je až 5 let od vystavení (platnost končí odchodem nebo přestupem na jinou školu). Více informací najdete v horní liště.

 

Adventní dílny

Z důvodu rekonstrukce ve škole se letos nekonají adventní dílny. O to více se na Vás budeme těšit příští rok.

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních pracích ve škole jsou od 27.9.2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Pro školní rok 2017/2018 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

 

 

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

897578