Drobečková navigace

Úvod > Zájmové kroužky > Dětská agentura KROUŽKY

Dětská agentura KROUŽKY

2017/2018

 Dětská agentura Kroužky nabízí v prostorách školy tyto zájmové kroužky:

 

 AGENTURA KROUŽKY.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Vaření  Středa 14:00 – 15:30                                                                                        1.360 Kč

Zdravé svačinky, dezerty, jednoduché teplé i studené večeře, dobroty pro sebe i pro rodiče připraví naši malí kuchtíci podle naší lahodné metodiky. Už teď se těšte na ochutnávaní! Veškeré potraviny jsou zahrnuty v ceně kroužku.

Hip-hop a moderní tanec Čtvrtek 14:00 – 14:45                               760 Kč

Hip hop new style, hip hop old style, streetdance, hype, funk... roztančíme každou holku i kluka! Skvělá muzika a radost z tancování a pohybu! Už teď se těšte na vystoupení dětí na Kroužkované podívané a na velké Taneční soutěži.

Aerobik a moderní tanec Čtvrtek 15:00 – 15:45                             760 Kč

Sportovní a taneční aerobik, skvělá muzika, snadné a postupně náročnější choreografie. Naučíme děti vnímat hudbu a rytmus. Děti vystoupí na velké Taneční soutěži a Kroužkované podívané.

 

Miniházená Čtvrtek 15:00 – 15:45                                                                            760 Kč

Obratnost, postřeh a rychlost! To všechno a mnohem více nabízí miniházená. Hra, která baví kluky i holky. Se speciálně upraveným házenkářským míčem čeká děti spousta sportu, kamarádství a legrace.

 

Badminton Čtvrtek 16:00 – 16:45                                                                              760 Kč

Olympijský raketový sport, díky kterému si děti procvičí postřeh, rychlost reakce, celkově si zlepší kondici a naučí se, že není důležité vyhrát, ale pořádně si zahrát! Spolupracujeme s Českým badmintonovým svazem.

 

Sportmaniak Pátek 14:00 – 15:00                                                                     1.260 Kč

Sportujte a bavte se! Naučte se mnoho sportů v jednom kroužku! Pod vedením profesionálů si děti vyzkouší mnoho populárních sportů a samy si pak vyberou, jaký je pro ně ten nejlepší. V průběhu školního roku se děti naučí základy florbalu, fotbalu, badmintonu, atletiky a moderních sportů jako je ragby, frisbee. Také atletika, kondiční průprava, základy sebeobrany a další pohybové aktivity.

 

 

Menu

titul1.png

 

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín

Vyhlášení ředitelského volna

Na základě § 24, odst. 2, zákona č. 561/2004 o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a vyhlášky č. 16/2005 Sb. o organizaci školního roku vyhlašuji na den 20.10.2017 ředitelské volno. Mgr. Ivana Vaňková, ředitelka školy

Informace o stavebních pracích ve škole

Informace o stavebních  pracích ve škole jsou od 27.9.2017 vyvěšeny a průběžně aktualizovány na iskole.

Volná místa

Hledáme zástup za vyučující 1. stupně (dlouhodobé OČR), nástup co nejdříve.

Pro školní rok 2017/2018 hledáme kvalifikované pedagogy těchto odborností: učitel 1.st., asistent pedagoga, vychovatel ŠD. V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zskodanska.cz.

    

Přístup na iŠkolu

www.iskola.cz/karlacapka

Webmail 

webmail

Návštěvnost stránek

885470